Przesadził z prędkością, matiz dachował. Dwóch młodych mężczyzn zostało rannych

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było wstępną przyczyną wypadku, jaki miał miejsce w sobotę po południu w powiecie świdnickim. Kierowca z pasażerem trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12:10 w miejscowości Wierzchowiska Drugie. Na lokalnej drodze dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowała Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, kierujący pojazdem marki Daewoo Matiz młody mężczyzna jechał od strony Wierzchowisk w kierunku węzła Świdnik. Po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, uderzyło w ogrodzenie pobliskiej posesji, a następnie dachowało.

Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Obaj odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2018-08-20 15:45:38
(fot. nadesłane)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. To mi się podoba natychmiast.Brawura i samo ukaranie cielesne.

  • Z całą przyjemnością przyznaję, że i mnie sie to podoba jak cholera, albo jeszcze bardziej i to podwójnie – było ich przecie dwóch. 😆
   P.S.
   Jakby to był ktoś z mojej rodziny to też bym to napisał – to wiadomość dla czytających 112 przedszkolaków, szkolaków i gimnazjalistów

 2. no niestety młody „Kubico” – nadmierna prędkość i ” Po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.” – fizyka ze szkoły podstawowej się kłania, proponuję aby karą była taka akcja: MŁODY Z TACZKĄ PEŁNĄ PIACHU ROBI ŁUK NA PEŁNEJ PRĘDKOŚCI, I WYPADAJĄC NA PROSTĄ NIECH W ŁAPACH POCZUJE CO TO FIZYKA (i tak przez miesiąc) gnoju jeden matizowy

  • To jest pokolenie gimboli i on nie wie co oznacza słowo „fizyka” i jakie zasady określa. Matołom, których spotkać można to słowo może kojarzyć się z określeniem pracownika fizycznego.

 3. No co …chciał koledze pokazac że nawet takim matizem mozna zaszaleć..

 4. Ku..wa przesadził z prędkością Matizem??

 5. Centralna Komisja do Walki z Powolniactwem i Zawalidrogizmem

  Widzicie, społeczniaki? Nawet jadąc Matizem można nie być powolniakiem i coś w życiu pokazać, coś osiągnąć. A Wy co? Dalej gęsiego na autostradzie 40 km/h lewym pasem? Hehehehe.

  • Ale chwila moment – gdzie jest napisane że jechali więcej niż 40kmh? W Matizie 40 to już jest przesada z prędkością.

 6. Matiz Cup-brawo wy!

 7. Dwa lata temu w tym samym miejscu w ten sam sposób dachował chłopaczek mazdą 626 i też miał więcej szczęścia niż rozumu. Na tej drodze jest ograniczenie do 50, a na tym zakręcie wszycy jadą zazwyczaj 80-100 km/h. Zwykły brak doświadczenia plus brawura i chłopaczki zdachowali ten wehikuł

 8. nawet jest taki kawał … ,, pie….ony matiz .. 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7302zł 0.17%
  • GBP 4.8878zł -0.27%
  • EUR 4.4139zł 0.09%
  • CHF 4.0856zł -0.34%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach
   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020