Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przed mężem schowała się z dziećmi w mieszkaniu. Mężczyzna próbował zniszczyć drzwi toporkiem

33-letni mieszkaniec Michowa odpowie przed sądem za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną. Mężczyzna w stanie nietrzeźwości groził kobiecie, zaś uderzając toporkiem w drzwi próbował je zniszczyć.

Kilka dni temu policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie o domowej awanturze na terenie jednej z posesji w Michowie. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna wszczął awanturę. Jego żona obawiając się o zdrowie i życie zamknęła się przed 33-latkiem w mieszkaniu. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości groził kobiecie oraz uderzając toporkiem w drzwi próbował je zniszczyć. Mundurowi zatrzymali agresywnego 33-latka.

Wobec mieszkańca Michowa sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

12 komentarzy

 1. Po nowym roku wyjdzie , z zawiasami i grzywną oraz kuratorem a kobita daruje wybryk , no bo gdzie znajdzie drugiego takiego ” tatusia”

 2. Niech to przeczytają ci którzy wypisują brednie w stylu „karetka, Straż Pożarna ratuje życie a Policja co?????”
  Dla tej uwięzionej kobiety i jej dzieci czas przyjazdu Policjantów pewnie był wiecznością. I takie przypadki nie są wcale jakaś anomalią.

 3. Do mnie nie zdążyliby przyjechać

 4. I znowu widzimy skutki programu rodzina patologiczna 500 plus. Takiego imb.ecyla to powinni po jaj.cach paralizatorem żeby nie mógł się już rozmnażać .

  • Roobin(nie hoody)

   Patologiczna jest twoja wypowiedź. Wcześnie(jkilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat) powinni potraktować( jak piszesz) twojego tatusia, to nie byłoby durnego komentarza.

 5. Roobin(nie hoody)

  Patologiczna jest twoja wypowiedź. Wcześnie(jkilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat) powinni potraktować( jak piszesz) twojego tatusia, to nie byłoby durnego komentarza.

 6. Here’s Johnny!

 7. Uderz w stół a nożyce się odezwą ….widać Roobin pobierasz 500+

 8. Może ktoś wie jak się nazywa ten zatrzymany przez Policję.Proszę o wiadomość,bo jestem ciekawa.

 9. To chodzi o *************.

Z kraju