690 680 960

Lublin: Premiera nowego Mitsubishi Eclipse Cross

W środę w Salonie Mitsubishi przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie odbyła się premiera Mitsubishi Eclipse Cross. Najnowszy model Mitsubishi to niepokorny buntownik, który swoją nazwą i dynamiką jazdy nawiązuje do legendarnego, sportowego modelu Mitsubishi – Eclipse.

W środę wieczorem w Salonie Mitsubishi przy ul. Nałęczowskiej 24 w Lublinie odbył się premierowy pokaz nowego pojazdu japońskiej marki oferującej samochody osobowe, terenowe i sportowe. Modelem Mitsubishi Eclipse Cross producent samochodów rozpoczyna nowy rozdział motoryzacji, w którym Eclipse Cross zapisze się jako legenda. Wyznaczy tor, który będzie podążał samotnie, budząc podziw innych. Aby podkreślić jego sportowy charakter, zdecydowano się na dynamiczną sylwetkę, zaś głęboka czerwień ma budzić skojarzenia z najlepszymi sportowymi autami.

Eclipse Cross jest samochodem przełomowym w historii Mitsubishi. Stanowi ukoronowanie stuletniej tradycji w produkcji samochodów i jednocześnie otwiera jej nowy etap. Łączy w sobie wszystko, co w Mitsubishi najlepsze: ostrą stylizację, dynamiczną jazdę i przyjazną technikę.

Mitsubishi Eclipse Cross napędza jeden z dwóch silników – nowa, turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1.5 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa w połączeniu z 6-biegową skrzynią manualną i bezstopniową przekładnią CVT z 8-biegowym trybem sportowym. Druga jednostka napędowa to zmodernizowany turbodiesel 2.2 litra, który współpracuje z nową 8-biegową przekładnią automatyczną. W Eclipse Cross zadebiutuje najnowsza wersja słynnego układu kontroli napędu 4×4 – Super-All-Wheel-Control.

 

Eclipse Cross został wyposażony w zestaw innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które nie tylko umożliwiają połączenie urządzeń mobilnych z systemami samochodu oraz intuicyjną obsługę, ale również bezpieczeństwo. W Mitsubishi Eclipse Cross nie skusi Cię SMS, czy rozmowa telefoniczna – wszystkie informacje możesz odebrać bez odrywania wzroku od drogi.

Mitsubishi Eclipse Cross zostanie zaprezentowany tylko w 8 miastach Polski.

artykuł reklamowy

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt