Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pracownik budowy spadł z rusztowania, interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (zdjęcia)

Wczoraj na budowie świetlicy wiejskiej w miejscowości Popławy doszło do wypadku. 63-letni pracownik spadł z rusztowania, mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku przy pracy. Do zdarzenia doszło na terenie budowy wiejskiej świetlicy w miejscowości Popławy.

Mundurowi ustalili wstępnie, że 63-letni pracownik wykonując prace budowlane spadł z rusztowania znajdującego się na wysokości około 2 metrów.

W wyniku upadku na ziemię mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala helikopterem przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Pracownik budowy spadł z rusztowania, interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (zdjęcia)

(fot. Policja Łęczna)

6 komentarzy

  1. pewnie miał koronawirusa…

  2. Jak doznał poważnych, to pewnie trzeźwy był.

    • Proszę zachować głupie komentarze dla siebie.. mój Tata nigdy nie pracował pod wpływem alkoholu,a cale zycie pracuje na budowie. To nieszczęśliwy wypadek,ktory na szczęście nie mial tragicznych konsekwencji. Więcej taktu życzę…

  3. Wiek swoje robi i tyle

  4. Nie to żebym się czepiał ale jak się robi rusztowanie z blatów opartych na belicie(jak na zdjęciu) to o wypadek nie trudno choć mogło być różnie mógł się potknąć itd Ale przynajmniej minimum bhp to podstawa I nawet nie dla inspekcji ale dla własnego bezpieczeństwa. Zdrowa zycze

  5. Sam jestem budowlancem i mowienie ze kazdy budowlaniec jest pijakiem jest tak samo prawdziwe jak mowienie ze kazdy urzednik jest zlodziejem.A mam nieodparte wrazenie ze tak jest w istocie.Zycze koledze szybkiego powrotu do zdrowia.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo