690 680 960

Poznaj 5 powodów, aby wybrać materace do spania Sleepmed by Hilding

Wybór odpowiedniego materaca do Twojej sypialni powinien być przemyślany pod każdym względem. Dobry materac to gwarancja komfortowego snu, zdrowego kręgosłupa i odpowiedniego samopoczucia, dlatego warto postawić na taki, który pomoże Ci to wszystko osiągnąć. Materace do spania Sleepmed by Hilding sprawią, że Twoja sypialnia będzie sprzyjała zdrowemu relaksowi. W jaki sposób? Oto 5 powodów, aby wybrać materace Sleepmed by Hilding.

Termoelastyczność

Materace do spania Sleepmed by Hilding to gwarancja zdrowego kręgosłupa dzięki piance Visco, która reagując na ciepło, przystosowuje swój kształt do każdej sylwetki. Jej elastyczność i miękkość pozwala na optymalne podparcie kręgosłupa, dając jednocześnie uczucie ciepłego otulenia.

Ciężar ciała na materacach termoelastycznych SleepMed jest więc równomiernie rozłożony, co sprzyja między innymi regeneracji mięśni. To idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa, mięśni i stawów oraz dla tych mających problemy z układem krążenia. Termoelastyczność to gwarancja zdrowego i komfortowego snu. 

Antyalergiczność

Życie alergika z pewnością nie jest łatwe, ale materace Sleepmed by Hilding są w stanie znacząco poprawić jego jakość. To głównie lateks oraz pianka wysokoelastyczna w strukturze materacy ograniczają oraz skutecznie uniemożliwiają rozwój bakterii i mikroorganizmów, a także odprowadzają wilgoć, która gromadzi się we wnętrzu materaca.

Struktura materacy gwarantuje swobodną cyrkulację powietrza, a możliwość wyboru zdejmowanego pokrowca pozwala na częste pranie i usuwanie zanieczyszczeń. Materace Sleepmed powstały z myślą o zdrowym śnie i bezpiecznym odpoczynku osób cierpiących na alergie. Różnicę można poczuć już po pierwszej nocy przespanej na jednym z takich materacy.

Połączenie najlepszych materiałów

Wszystkie materace SleepMed są innowacyjne, jednak szczególnie polecane są hybrydy, które łączą w sobie wypełnienie w postaci pianki oraz sprężyn kieszeniowych w jednym modelu. Możliwość wyboru tych materacy z górnej półki powstała głównie z myślą o naszych wymagających klientach, dla których bardzo ważna jest niepowtarzalna wygodna snu oraz właściwy komfort termiczny.

Wysokość materacy hybrydowych, dochodząca do nawet 30 cm, pozwala na idealne podparcie sylwetki, odpowiednie ułożenie kręgosłupa oraz właściwe wsparcie mięśni podczas snu. Hybrydowe materace firmy Sleepmed by Hilding pozytywnie wpływają na zdrowie, są bardzo wytrzymałe i nie gromadzą zanieczyszczeń. Jeśli marzysz o luksusowych warunkach wypoczynku to wybierz materac hybrydowy i ciesz się niezwykle przyjemną regeneracją organizmu. 

 

 

Naturalność

Marka Sleepmed by Hilding oferuje materace o różnym wypełnieniu. Dodatkowo można wybrać warstwę kokosową – coraz bardziej popularną, wykonaną z naturalnego włókna kokosowego. Takie maty są twarde, odporne na odkształcenia, przewiewne i antyalergiczne. Spełniają wymagania naszych najbardziej wymagających klientów ponieważ oferują najwyższy komfort snu i odpoczynku oraz są bezpieczne dla zdrowia i kręgosłupa. 

Warianty twardości

Materace SleepMed bez problemu można dopasowywać do swoich potrzeb pod względem twardości. W zależności od modelu, mamy przynajmniej 4 możliwe konfiguracje warstw wkładu – a tym samym na bieżąco możemy zmieniać twardość podłoża do snu bez konieczności wymiany całego materaca. To od Twoich upodobań zależy, który z nich wybierzesz!

Możesz kierować się własnym komfortem i subiektywnymi doznaniami, albo skorzystać z fachowej rady ekspertów, którzy pomogą wybrać materac do Twojej sypialni, kierując się budową sylwetki, wagą ciała i stanem zdrowia. 

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas