690 680 960

Pożegnalny koncert Budki Suflera w Lublinie już jutro. Będą dodatkowe autobusy.

W czwartek na Placu Zamkowym odbędzie się koncert Budka Suflera, którym muzycy chcą się pożegnać z mieszkańcami Lublina. Miasta, które nierozerwalnie związane jest z tą znaną wszystkim grupą.

„Memu Miastu na do widzenia” taką nazwę będzie miał pożegnalny koncert Budki Suflera, który już jutro odbędzie się na Placu Zamkowym w Lublinie. Koncert choć jak zapowiedzieli muzycy będzie pożegnalny, lecz nie oznacza to, że fani zobaczą już Budki na scenie. Jednak z pewnością jedynym tak dużym i dla lubelskiej, czyli własnej publiczności. Występ ze względu na to, że odbędzie się w Lublinie, będzie miał sentymentalny i uroczysty charakter.

Oprócz Budki Suflera wystąpią m.in. Federacja czyli Lubeslka Federacja Bardów, Piotr i Wojciech Cugowscy, Ray Wilson oraz ukraiński zespół Sky. – Chcemy zaprezentować siebie samych według receptury środowiska lubelskiego, stąd lista naszych gości i dobór repertuaru nie są przypadkowe – tłumaczył Tomasz Zeliszewski, perkusista Budki Suflera. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00. Co ważne wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Organizatorzy jak i muzycy z Budki Suflera liczą, że przybędą na niego tłumy mieszkańców miasta jak i regionu.

W związku z tym, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie spodziewając się zwiększonej liczby osób, które po koncercie będą chciały się dostać do swoich domów, postanowił zwiększyć obsadę nocnych linii. -Autobusy linii N1, N2 i N3, w godzinach 23:00-1:30, będą odjeżdżać z Placu Litewskiego z częstotliwością co 30 minut – wyjaśnia Justyna Góźdż z lubelskiego ZTM-u. Dodatkowo do obsługi linii tych linii skierowane zostaną pojazdy przegubowe.

(fot. materiały organizatorów)
2014-09-17 20:30:03

3 komentarze

  1. Jak pisała jedna z Lubelskich gazet, można też będzie koncert zobaczyć na stronie:
    http://www.youtube.com/watch?v=FJvIi-1P-PE

  2. Mam nadzieję ,że Lublin112 postara sie o dobra relacje z tego koncertu bo niestety nie bede mogla być osobiście. Pozdrawiam Lublin112. 🙂

  3. Szkoda że nareszcie, to chyba z musu bo trzeba zrobić miejsce dla swoich pociech P. Krzysztofie… Prawda?.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin