690 680 960

Pożar na budowie bloku mieszkalnego. Czarny dym nad Lublinem widać z wielu kilometrów (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek po południu na budowie bloku mieszkalnego przy ul. Poligonowej doszło do dużego pożaru. Czarny dym nad Lublinem widać z wielu kilometrów.

Do pożaru doszło w poniedziałek przed godziną 14:30 na budowie jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Poligonowej w Lublinie. Na miejscu interweniuje obecnie straż pożarna.

Jak udało nam się ustalić ogniem objęty jest styropian składowany na placu budowy. Obecnie nie ma informacji, czy są osoby poszkodowane.

Czytelnicy przekazują nam, że czarny dym nad Lublinem widoczny jest z wielu kilometrów. Przed godziną 15 sytuacja została opanowana. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. tytułowe/wideo nadesłane Patrycja, fot./wideo nadesłane czytelnicy Ewelina, Igor, Tomasz, Marcin, Hubert, Marek, Natalia, Michał, Dominika, Monika, Michał, Matteo, Ewelina, Krzysztof, Marcin, Agata, Dariusz, Jarek, Łuksza, Beata, Adrian, Kamil, Joanna, Kamil, Joanna, Piotr, Marta, Justyna, Marta, Mieszko, Joanna, Adrian, Michał, Kuba, Marlena, Kinio, Piotr, Marcin, Bart, Beata, Maciej, Małgorzata, Catherine, Fenomen Gra,  Mateusz, Lucyna, Kamil, wideo YT Michał, fot. lublin112.pl, wideo Czytelnicy)

26 komentarzy

  1. ,aa,boKrzycho.paPj

    Nie rodowity dodaj jeszcze , że ci komentujący hejtujacy,oni tak naprawdę chcą by takie pożary się działy , żeby było co nagrywać wypasionym smartfonów i przekazywać to do mediów i szybko mamy obrońców środowiska, obrońców dróg przeciwpożarowych itd,itp

  2. ,aa,boKrzycho.paPj

    A ja nie widzę tam żadnego pożaru i dramatu, przecież w czasie nagrywania w ruchu smartfonem mamy mega wesołą Muzykę dyskotekową

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce