Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar mieszkania w Lublinie. W środku była matka z dwójką małych dzieci (zdjęcia)

W sobotę około południa w jednym z mieszkań przy ul. Mełgiewskiej doszło do pożaru. W lokalu w momencie pojawienia się ognia przebywała matka z dwójką dzieci.

Pożar w jednym z bloków przy ul. Mełgiewskiej został zauważony w sobotę około godziny 12.00. Z mieszkania na pierwszym piętrze budynku wydobywały się kłęby dymu. O wszystkim zaalarmowano służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, w mieszkaniu znajdowała się matka z dwójką małych dzieci. Jeszcze przed przyjazdem ratowników kobieta wyniosła swoje pociechy na zewnątrz.

Obecnie działania strażaków dobiegają już końca. Ratownicy medyczni udzielają pomocy kobiecie. Dzieciom na szczęście nic się nie stało. Przyczyna pojawienia się ognia będzie dopiero ustalana.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Michał)

4 komentarze

  1. moze dla niej to wrzody a nie pociechy??

  2. Powalony jesteś-nie ratowałaby dzieci

  3. A strażacy niedopałki wyrzucili na Metalurgiczną i dlatego paliło się składowisko odpadów

  4. Dziadek ze Slamsowa

    Straszne, w mieszkaniu znajdowała się matka z dwójką małych dzieci.
    Dobrze, że była na tyle rozgarnięta, że jeszcze przed przyjazdem ratowników kobieta wyniosła swoje pociechy na zewnątrz, nie czekając, aż przyjadą bohaterscy druhowie i ich wyprowadzą czy wyniosą..

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo