Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar kombajnu zbożowego, ogień uszkodził komorę silnika (zdjęcia)

W czwartek przed południem na jednym z pól w miejscowości Januszówka doszło do pożaru kombajnu zbożowego. Ogień uszkodził komorę silnika.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 11 w miejscowości Januszówka w powiecie łęczyńskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z pól w kombajnie zbożowym pojawił się ogień.

Na miejscu interweniowali strażacy z Łęcznej, Januszówki i Spiczyna. Jak relacjonują zdarzenie druhowie z OSP KSRG Spiczyn, w momencie dojazdu kolejnych zastępów na miejsce, działania prowadzili już druhowie z jednostki OSP w Januszówce.

Ogień został opanowany, ale niestety uszkodził komorę silnika. Jest jednak nadzieja, że maszyna wróci do pracy w przyszłym sezonie. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał. Trwa szacowanie strat i ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

Pożar kombajnu zbożowego, ogień uszkodził komorę silnika (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Spiczyn)

4 komentarze

  1. Powiat łęczyński a oznaczone Lublin.

  2. Bo majom sztame.

  3. Co tu ustalać ,wycieki oleju, kurz i pożar pewny. Znam człowieka który codziennie po zjechaniu z pola wydmuchuje kurz pył i te wszystkie syfy z komory silnika gdzie może dojść do zapłonu i kosi do tej pory bezawaryjnie

Z kraju

Sport