Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącony przez audi mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Nie udało się uratować jego życia

Po wielodniowym pobycie w szpitalu, zmarł mężczyzna, który w Konstantynowie został potrącony przez samochód osobowy. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że wtargnął on pod nadjeżdżający pojazd.

W szpitalu zmarł mężczyzna, który był uczestnikiem wypadku, jaki miał miejsce w niedzielę 9 sierpnia w miejscowości Konstantynów w powiecie bialskim. Wtedy to przed godziną 9 na ul. Plac Wolności mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy.

Jak ustalili policjanci, pieszy wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające audi. Pojazdem kierowała 26-letnia mieszkanka powiatu łosickiego.

W wyniku potrącenia, 60-latek doznał licznych i rozległych obrażeń ciała. W poważnym stanie został przetransportowany do szpitala. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację, że mężczyzna zmarł. Pomimo starań lekarzy, jego stan przez cały czas pobytu w placówce był bardzo poważny i nie udało się uratować jego życia.

Potrącony przez audi mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Nie udało się uratować jego życia

(fot. policja)

4 komentarze

  1. Wszyscy Ci, którzy twierdzą, że winnym potrąceń na pasach, jest przepis dający pierwszeństwo pieszemu korzystającemu z PdP, w tej sytuacji winni twierdzić, że winny jest przepis nakazujący dający pierwszeństwo przejazdu pojazdom, przed pieszymi przekraczającymi jezdnię poza PdP.

  2. Przepisy nie zwalniają nikogo z myślenia

  3. Bo kierowca musi być czujny i szybko reagować, a pieszy MYŚLEĆ i nie łazić jak świeta krowa

Z kraju

Polityka i społeczeństwo