Poszukiwani nie spodziewali się, że policjanci z Lublina przyjadą do Sosnowca

Lubelscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Obaj ukrywali się na terenie Sosnowca.

W miniony czwartek lubelscy policjanci udali się do Sosnowca wykonać czynności i ustalić, gdzie mogą przebywać dwaj poszukiwani.

Jeden z mężczyzn poszukiwany był pięcioma listami gończymi, zaś drugi czterema. 28-latek poszukiwany był za rozbój, ucieczkę z więzienia, kierowanie w stanie nietrzeźwości i niepłacenie alimentów. Zaś 25-latek za przestępstwa przeciwko mieniu.

Mundurowi udali się na jedną z ulic Sosnowca, gdzie zauważyli poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna wchodził do mieszkania z dwoma wiadrami węgla. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do zatrzymania. Poszukiwany usilnie przekonywał policjantów, żeby go puścili. Kryminalni mając na uwadze, że mężczyzna może być agresywny i próbować uciec, wezwali do wsparcia w czynnościach policjantów z Sosnowca.

Lubelscy policjanci wspólnie z sosnowieckimi mundurowymi obezwładnili i zatrzymali 28-latka, który w czasie interwencji stawał się coraz bardziej pobudzony i agresywny. Zatrzymany został osadzony w areszcie.

Tego samego dnia, także w Sosnowcu mundurowi zatrzymali poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna kompletnie nie spodziewał się przyjazdu policjantów z Lublina. 25-latek był poszukiwany na podstawie 4 listów gończych i jednego zarządzenia o przymusowym doprowadzeniu. Na swoim koncie ma przede wszystkim przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna również trafił do aresztu.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Coraz głupsi są te pajace i myślą że ich policja nie dopadnie.

  • Pieczychlebek Garncarz

   Haha. A tu pozory jednak mylą. ;))

  • Hehe jakis obszczymurkow polapali i wielka radosc w komentarzach a co z tymi co po kilka-kilkanascie lat sa scigani i zyja na wolnosci i to na duzo wiekszym poziomie zyja niz nie jeden z komentujacych tutaj

 2. To Spartakus ma zgodę z Zaglebiem???

 3. Patologia rodzi patologię ,z normalnego domu po normalnym dzieciństwie takie patole nie wyrastają . To nie ich wina ,że tacy są .

 4. To trzeba było funkcjonariuszom z Lublina do Sosnowca jechać? Nie mogli tego miejscowi załatwić? Telefonów nie ma? Może internetów w Sosnowcu nie mają? 🤔

  • no wlasnie jak ich namierzyli a musieli bo wiedzieli gdzie jechac dzwoni sie i miejscowi zatrzymuja a tak wycieczki na 2 koniecpolski

 5. Ucieczkę z wiezienia ? Ale jak to moźliwe w dzisiejszych czasach ? Przecież tam tyle uzbrojonych strażników kraty i „procedury ” … to co nie pykło ? czyzby ktoś olał procedury ? Czy osoby odpowiedzialne za to zostały już skazane ,czy „rozeszło się po kosciach bo winnych brak ” ?

  • Hehe zdziwiony sa tez przepustki sa wyjacia pod opieka funkcjonariusza i wtedy osadzeni nie sa zakuci ani nic i wtedy mozna uciec

  • Miałem pisać to samo. To te więzienia ogrodzone siatką leśną. Chyc i wolny.

 6. Patologię powinno się „skrobać ” zanim się urodzi ….pózniej już za pużno bo też się mnoży i rozsiewa swoje chore patologiczne geny .A żyjącą likwidować fizycznie ,jakąś prostą i tanią metodą .Może ktoś kiedyś zmądrzeje i wprowadzi takie prawo zeby normalnym ludziom zyło się lepiej

 7. koledzy zakablowali i temu ich majo

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja