Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Posypały się mandaty podczas nocnych kontroli w Lublinie. Policjanci zatrzymali 47 dowodów rejestracyjnych, ujawnili niemal 200 wykroczeń (zdjęcia)

Lubelscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili nocne działania na ulicach Lublina. Ujawnili blisko 200 wykroczeń drogowych, zatrzymali też 4 osoby, które wsiadły za kierownicę po alkoholu. 5 kierujących nie miało w ogóle prawa jazdy, a w 47 przypadkach kontrole zakończyły się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego za niewłaściwy stan techniczny, w tym przekroczone normy hałasu.

29 komentarzy

 1. „5 kierujących nie miało w ogóle prawa jazdy.” – od kiedy od kierujących rowerami wymagane jest posiadanie Prawa jazdy?

 2. Gang bananów zatrzymany XD
  To już wiadomo dlaczego kierowca BMW z rejestracją ze skrótem nazwiska nie wstawia nic na insta bo tak to zawsze spam był X D
  Skończył się lans auta od ojca X D

  • Ale wiesz, że gdy nie obserwujesz jakiegoś konta na insta, to nie widzisz tego jak to nazwałeś „spamu”, które użytkownik wrzuca?
   Zawsze mnie dziwi ten brak logiki – ktoś sam kliknie follow i narzeka, że na profilu dużo zdjęć… Puste konta obserwuj!

   • Bo on się lubi biczować, ogląda i pisze komentarze wow, super itp a to co myśli, to masz tu wyżej. Zawiść i ból zadu.

 3. No i prawidłowo, brawo policja. Ja się z tego cieszę, Ale zamijcie się jeszcze tymi co na zderzaku siedzą a jak spadnie śnieg to jadą czołgiem bo nie potrafią auta odśnieżyć. 6,7,8 rano na każde osiedle kilkanaśscie radiowozów na wyjazdach i się wszyscy nauczą

  • Kolejny z bólem tyłka co musi stać na przystanku i czekać na autobus.

   • Bolą to uszy jak sie słyszy taki ryk jak tego sałatkowego bmw, to jest koszmar. Niestety ale to bydło a nie kierowcy jak dla mnie

 4. TO bordowe z kogutem to jakaś nowość? Co to takiego jest?

 5. Trzeba akcje przesunąć na inne dni tygodnia,ponieważ w piątek te wszystkie smarki z w rzęchach z przerobionymi tłumikami będą siedzieć ze strachu przed policja pod łóżkami.

 6. Ja to bym uważał bardzo z tymi zgłoszeniami i zatrzymaniami. Nie wiadomo, kto kogo zna, czyj tatuś może więcej. Taki mandat to dla niego tylna kieszeń, drobne wydatki, a na mandacie podpisuje się wystawiający, i mogą się zacząc problemy z Zakonem.

 7. Ostatni sprawiedliwy

  Brawo takie akcje co weekend powinny być super pomysł wytępić to tałatajstwo z dróg pobocznych

 8. Gdyby był tor…

 9. ja bym jeszcze poprosił o masową kontrolę oświetlienia. Serio jest bardzo źle i co chwilę ktoś świeci w podsufitkę. Regulacja kosztuje ZERO. Sami nic nie widzą i jeszcze przeszkadzają innym