Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nie posiadał prawa jazdy, miał za to 4 promile. Wpadł na stacji paliw

Mężczyzna, który na jednej z lubelskich stacji paliw wytoczył się zza kierownicy samochodu, wzbudził zainteresowanie przebywających tam osób. Natychmiast zabrano mu kluczyki i powiadomiono policję.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na stacji paliw przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Około godziny 21:40 podjechał tam srebrny rover. Gdy pojazd się zatrzymał, zza kierownicy wysiadł mężczyzna, który nie mógł utrzymać równowagi.

Przebywające na stacji osoby, podejrzewając że mężczyzna jest pijany, natychmiast odebrały mu kluczyki od pojazdu oraz powiadomiły policję. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze z VII komisariatu. Potwierdzili oni podejrzenia świadków, mężczyzna był kompletnie pijany.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on 4 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierujący roverem 42-letni Norbert Z. został przetransportowany na komisariat.

Wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz bez wymaganych od tego uprawnień. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

2017-07-27 13:49:02
(fot. nadesłane)

Autor: redakcja

29 komentarzy

  1. Zamknac fabryki prodkujace alko

    • prosisz się o lincz.

    • Niech zamykają. Wężownica, bańka z wodą i Bitwa pod Grunwaldem – mówi ci to coś? Teraz na własny użytek możesz produkować. Przy obecnej niskiej cenie alkoholu ludzie przestali pędzić. Tylko leniwi dobrego koniaku sami nie robią, Wolą kupić Jasia na ruskim spirytusie barwionego bejcą. Druga sprawa. Poczytaj lub pooglądaj filmy przedstawiające czasy jak w USA wprowadzili prohibicję.

  2. Pozdro Norbi 😉

  3. Norbi niestety przesadziłes

Z kraju