Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poranne dachowanie pojazdu osobowego w Kijanach

We wtorek rano w Kijanach doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 8:30 w miejscowości Kijany w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na trasie w kierunku Łuszczowa.

Przed przyjazdem służb ratunkowych kierowca o własnych siłach opuścił pojazd. Mężczyzna trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na miejscu działania prowadzili strażacy z Łęcznej i Spiczyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzania. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie wypadku odbywał się z utrudnieniami.

(fot. OSP KSRG Spiczyn)

9 komentarzy

  1. ale jak no jak?

  2. Nie ma to jak poranne dachowanie. Wieczorne,to już nie to samo. Czy portal informacyjny nie może napisać po prostu,że dzisiaj rano doszło do …?

  3. sebix w BMW-io

    wiabomo co to za bryka, bo jakoś nie mogę rozpoznać,

  4. „sebix w BMW-io” zbyt dużo wymagasz od redaktorka,gdyby skończył szkołę podstawową to wiedział by że należy podać ważne informacje-jakie to auto

  5. To jakiś kaskader! Tam jeszcze wisi ograniczenie prędkości do 40 km/h, jak on to zrobił?… Wiem, wiem, pewnie setką leciał przez łuk drogi.

Z kraju