Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pomiędzy dwiema kobietami doszło do sprzeczki. Jedna z nich oddaliła się i przekazała, że „ma już dosyć życia”

Przedwczoraj w nocy służby z terenu powiatu świdnickiego otrzymały zgłoszenie o zaginięciu młodej kobiety. Po kilku godzinach udało się odnaleźć 21-latkę.

W nocy w czwartek po godzinie 23 policjanci ze Świdnika przyjęli zgłoszenie od rodziny 21-latki o jej zaginięciu. Mieszkanka gminy Rejowiec Fabryczny przebywała gościnnie na terenie Świdnika u swojej kuzynki.

Z zawiadomienia wynikało, że pomiędzy kobietami doszło do sprzeczki. 21-latka stwierdziła, że ma już dosyć życia i chce z nim skończyć, a następnie oddaliła się w nieznanym kierunku. Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań kobiety. O prowadzonych czynnościach została powiadomiona Straż Miejska. Sprawdzany był monitoring miejski, a policjanci przeszukiwali osiedlowe ulice.

Około godziny 4:15 policjanci znajdując się na ulicy Okulickiego zostali powiadomieni przez pasażerów przejeżdżającego pojazdu, że kilka ulic dalej znajduje się dziwnie zachowującą się młoda kobieta. Na ulicy Kosynierów funkcjonariusze ujawnili osobę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. 21-latka został odnaleziona.

Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie po wstępnych badaniach została przekazana pod opiekę rodziny. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Badanie stanu trzeźwości wskazało ponad 1,2 promila alkoholu w jej organizmie.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Beata może więcej i się nie awanturuje….

 2. Jesssica wróć

 3. W faszystowskiej dyktaturze Kaczystanu bardzo łatwo stracić chęć do życia, zwłaszcza jak się jest kobietą.

 4. Ja przy 1,2 też zaczynam się dziwnie zachowywać- brak treningów.

 5. Mateusz Matt Kokainko

  Piekło kobiet!

  • Od razu wszyscy polecieli szukać jakiejś pijanej żeby coś sobie nie zrobiła jak rzuciła bzdurkę po byle kłótni. No strach się bać normalnie, tak źle kobiety mają.

 6. Poczekajcie kilka miesięcy, a statystyki samobójstw poszybują w górę od „dobrobytu”. Wszystko dzięki PiS. Ale w TVP powiedzą, że wina Tuska.

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Bardziej niż PiSem i Tuskiem należy się przejmować brakiem znajomości i układów,bo to one rządzą światem

 8. dalej głosujcie na PIS

 9. Świdnik co to jest?

  Wystarczy przyjechać do Świdnika i ludzie od razu chcą kończyć z życiem.