Przed policjantami ukryła się w wersalce

Poszukiwana listem gończym 36-latka ukryła się przed policjantami w wersalce. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe półtora roku.

W piątek kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol. Mundurowi ustalili na podstawie zeznań poszkodowanego, gdzie doszło do pobicia. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, zaś policjanci udali się do wskazanego przez niego mieszkania.

Tam przebywało 4 mężczyzn w wieku 31-36 lat, wszyscy byli nietrzeźwi. Ślady zauważone przez policjantów jednoznacznie wskazywały, że doszło tam do czynu zgłoszonego przez poszkodowanego. Policjantów z patrolu wsparli podczas zatrzymania sprawców pobicia funkcjonariusze operacyjni z Wydziału Kryminalnego.

– W czasie policyjnej interwencji jeden z mężczyzn spał na znajdującej się w mieszkaniu wersalce. W trakcie budzenia nietrzeźwego usłyszeli hałas z wnętrza mebla. Otwarcie i zawartość wersalki była zaskoczeniem. Policjanci ujawnili wewnątrz ukrywająca się kobietę. Sprawdzenie tożsamości wykazało, że jest to 36-letnia mieszkanka gm. Urzędów, poszukiwana listem gończym do odbycia półtora roku kary pozbawienia wolności za udział bójce – informuje st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

36-latka nie potrafiła wyjaśnić co robiła i jak się znalazła w wersalce. Z jej relacji wynikało, że w mieszkaniu była od kilku dni i spożywała tam alkohol, zaś o pobiciu nic nie wie.

– Wszyscy zostali zatrzymani. Czterech mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu, będą odpowiadali za pobicie, a poszukiwana listem gończym została przetransportowana do zakładu karnego – dodaje st.asp. Janusz Majewski.

2018-01-27 12:24:19
(fot. Policja Kraśnik)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Ale sprytna babeczka …do wersalki się schowała …pewnie ten co na tej wersalce spał,to strażnik jej cnoty ,coby „koledzy” zbytnio nie korzystali

 2. To bimmera laska . Bimmer co ona robiła w wersalce???????????

 3. No,no.jeden po drugim ja zaliczył i na koniec po wszystkim chciała iść spać ale wersalka była zajęta i do środka weszła i nie mogła wyjść później bo kompan spal na niej,a tu picza ją piekła bo w środku miała nasienia ich.

 4. Pod dywanem mogłaś karyna się schować

 5. Bimmer wozi w bagażniku to z przyzwyczajenia wlazła!

 6. Ludzie potrafią się bawić 🙂

 7. Gdyby czytała to forum, to by wiedziała, że chowanie się w wersalce to głupota. Było skryć się za firanką, albo za wazonem z kwiatami.

 8. ale syf na chacie to widac ze maja .

 9. To nie chata tylko melina

 10. przerwa w 500+ nastąpi

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą