Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci znaleźli u niego sporo narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Wydziału Kryminalnego z Opola Lubelskiego dokonali wspólnie zatrzymania 37-letniego mężczyzny, który przechowywał w swojej piwnicy 1000 porcji narkotyków marihuany przeznaczonych do sprzedaży, a także inne substancje psychotropowe.

W miniony wtorek, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim, działając na podstawie własnych ustaleń, przeszukali piwnicę, która należała do mieszkańca gminy Poniatowa.

W trakcie przeszukania okazało się, że 37-latek posiadał tam 1000 porcji marihuany przeznaczonych do sprzedaży, a także substancje psychotropowe. Został on zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości nielegalnych substancji odurzających w postaci marihuany oraz substancji psychotropowych.

Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości nielegalnych substancji odurzających grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

3 komentarze

  1. Brawo dla policji czuje się dużo bezpieczniej

    • Jasne 10 lat ??? Ten rudy z …. co miał prawie 30 kg w piwnicy zaraz wychodzi i robił to w recydywie, tak działają nasze sądy 2 lata i dalej będzie handlował.

  2. Bardzo szybki w nogach

    Teraz jego pobyt w więzieniu będzie opłacany przez podatników

Dodaj komentarz

Z kraju