Policjanci poszukują świadków wypadku na ul. Armii Krajowej w Lublinie (zdjęcia)

Policjanci z Lublina poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w lipcu tego roku na ul. Armii Krajowej. Kierujący jednośladem po zderzeniu z pojazdem osobowym trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 lipca 2020 r. około godziny 15:50 w Lublinie na ulicy Armii Krajowej w miejscu oznaczonym jako przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów, znajdującym się na wysokości ulicy Jutrzenki.

Kierujący pojazdem marki Suzuki jadąc prawym pasem ruchu ul. A. Krajowej od ul. Orkana w kierunku ul. Jana Pawła II zderzył się z kierującym rowerem marki Discover, który przejeżdżał przez jezdnię ze strony lewej na prawą.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący rowerem. Osoby, które były świadkami wypadku proszone są o kontakt tel. 47-811-58-75 lub 47-811-57-59.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. zajmują się sprawą, nic się nie dzieje, i nagle po 5 miesiącach ktoś rzuca „poszukajmy świadków w mediach”. bo po drugim, trzecim i czwartym miesiącu od wypadku ta sprawa tak dobrze rokowała…

  2. Powinni byli od razu wołać o pomoc świadków lub przejeżdżających tamtędy kierowców, może ktoś miał coś na kamerce, nawet jeżeli nie samo zdarzenie to przynajmniej tuż przed albo po wypadku. Po takim czasie już dawno wszystko nadpisane kolejnymi nagraniami.

  3. Zenek ale nie ten znany tylko ten z Zemborzyc

    Discover co to za marką?

  4. Poszukiwanie świadków zdarzenia po pół roku to kpina z prowadzenia śledztwa. Nawet gdyby ktoś widział zabójstwo – co tym bardziej zapada w pamięć – jego wspomnienia byłyby juz zaburzone przez upływający czas. A w kwestii potrącenia/wypadku/kolizji raczej już niewiele osób pamięta dobrzez co tak na prawdę zaszło. Poza tym kto się dzisiaj zgłosi na policję, skoro kwarantanna za pasem. Ale spokojnie, za rok sprawa nabierze rozpędu – trzeba będzie zamknąć dochodzenie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności