Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci i pracownicy Sanepidu w pojazdach komunikacji miejskiej. „Dzwonią zaniepokojeni mieszkańcy”

Kraśniccy policjanci wspólnie z pracownikami Sanepidu kontrolowali środki transportu w Kraśniku. Mundurowi zapowiadają, że niezapowiedziane kontrole będą coraz częstsze, a ich częstotliwość uzależniona będzie od bieżącego zagrożenia epidemiologicznego.

32 komentarze

 1. Ostatnio na marszu niedorozwojów i szwabskich sługusów nie miał nikt maski.

 2. Linia 02 kierowca zwraca uwagę człowiekowi który wsiadł na pierwszych drzwiach ?reszta pasażerów bez maseczek, czy to nie jest niszczenie nas Polaków

  • Twój poziom wskazuje na to, że jesteś wykładowcą. Władasz płytki w kiblu. Jak widać na studiach nie uczyli szacunku do ludzi. To, że ktoś jest inny i na inne poglądy nie oznacza, że nie należy go szanować.

 3. niech wezmą się do roboty,a nie będą nękać ludzi

 4. żal niedouczonych policjantów – dzieciaki – z konsekwencjami prawnymi to wy musicie sie liczyć łamiąc konstytucję ludziom za nie noszenie kagańca nikt nic nie zrobił wszystko jest w sądzie oddalane więc nie straszcie bo boją się ci co oglądają tvp

  • Za to ty głąbie jesteś bardzo „douczony” 🙂
   Nawet nie zauważyłeś, że już od prawie roku są ustawowe przepisy regulujące temat nakazu noszenia maseczek.
   Sądy już niczego nie oddalają bo wszystko tym razem jest zgodne z przepisami.
   Brak wiedzy może okazać się kosztowny 🙂

  • Przerażające jest iż wiele osób dało sobie wmówić, że są obowiązkowe Kagańce.Podpierają się Ustawa.W Sądach dostali ultimatum – Podtrzymujecie Wyroki Nakazowe bo inaczej wylecisz z pracy.Złoży się Sprzeciw i uchylają mandat.Mamy niestety TRESURĘ SPOŁECZNĄ. Wyżej stoi Konstytucja.Zadaje każdemu pytanie:Jak te maski są tak dobre to dlaczego od urodzenia nie nosimy masek

 5. Pytanie się nasuwa kto chce żeby nosić maski?! Zaszczepieni się nie boją bo są zaszczepieni. Niezaszczepieni się nie boją bo się nie boją rozdmuchanego balonika kowidowego. Pewnie wymysł władzy żeby ciągle utrwalać ludziom że mają się bać kowidu i się szczepić co pół roku. Zastanówcie się lepiej kto to coś bez zapachu i smaku tylko w pierwszym zakażeniu wypuścił.

  • Kolego przecież to niepowinno z medycznego punktu widzenia nazywać się szczepionka. To nie chroni przed zarażeniem! To jest experymentalna terapia genowa. Będziesz teraz dostawać kolejne dopalacze tego aż zglupiejesz w końcu od tego.

 6. Policja niech się zajmie łapaniem bandytów i pedofilii, a nie zatruwa życie zwykłym ludziom. Ciekawe ile to pan władza złapał tego dnia przestępców? A nie sorry. Pisanie druczkow mandatowych łatwiejsze i bezpieczniejsze.

 7. W Polsce wirus będzie do końca świata nie ma lepszej przykrywki do okradania nas Polaków przez rząd i to nie tylko ten kaczora ale każdy kolejny będzie robił a wy wszyscy nieświadomi noście maski dalej

 8. Dzwonią te tępe kur** co im obiecali emerytkę bez podatku… Brak słów… Chodzą w tych zagrzybionych maskach po oczy i myślą że to ich uratuje. Ludzie zacznijcie myśleć!