Pół miliona złotych strat po pożarze stolarni w Rozkopaczewie (zdjęcia)

W poniedziałek po południu w Rozkopaczewie doszło do pożaru stolarni. Z ogniem walczyło kilkudziesięciu strażaków, straty zostały oszacowane na około 500 tys. złotych.

Do pożaru doszło w poniedziałek przed godziną 18 w Rozkopaczewie w powiecie lubartowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze zakładu stolarskiego.

Na miejsce skierowani zostali także policjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Lubelskim oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Pożar gasiło 13 zastępów straży pożarnej.

Spaleniu uległ budynek zakładu stolarskiego oraz część zakładu, gdzie składowane było drewno przeznaczone do dalszej obróbki, a także elementy gotowe. Spaleniu uległy również maszyny i narzędzia specjalistyczne. Wstępna wartość oszacowanych strat ok. 500 tys. zł.

Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 22. W pożarze nikt nie ucierpiał.

(fot. Policja Lubartów, nadesłane)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. wielka tragedia, może zrzutka na odbudowę stolarni i maszyny?

 2. Jaka zrzutka? Ubezpieczony był! Są inni którzy potrzebują pomocy!

 3. robić w drzewie się nie ubezpieczyć…hmmm..

 4. Teraz ludzie pomóżcie A tak to wielka Pani. Ludzi potrzebujących jest wiele innych A ona mogła pracować niż zajmować się plotkami! Kto mądry mając firmę się nie ubezpiecza ? Tylko pazerny! A jak mówi przysłowie pazerny dwa razy traci!

  • A skąd wiesz co ona mogła A czego nie . Zanim coś napiszesz pomyśl o sobie kim ty jestes, skoro piszesz w taki sposob. Pamiętaj w Internecie nikt nie jest anonimowy. Następnym razem pomyśl co by było gdyby to dotknęło Ciebie.

   • A czy słyszałaś od nich aby prosili kogoś o pomoc ?? Jak nie słyszałaś osobiście to zamilcz !

  • Potrzebujących takich jak ty … jesteś głupia skoro tak piszesz

  • Tak piszą tylko Ci co zajmują się życiem innych, a nie swoim własnym. Widać jest kto się zajmuje płatkami zamiast pracą.

  • Pomodlę się za Ciebie, aby zajączek wielkanocny przyniósł Tobie odrobine rozumu i aby tego typu czy podobna tragedia Ciebie i Twoja rodzine w życiu ominęła.

  • Co Ona ma Do tego skoro to było Jego?

  • To jest po prostu żenujące. Pisząc tak o ludziach których się nie zna widać jakim jest się samym. I po pierwsze jak widać zbiórka została założona przez rodzine poszkodowanych. I zbiórka jest po to żeby ludzie którzy po prostu chcą pomóc to pomagają i nikomu nie są potrzebne takie komentarze.

 5. Znasz ludzi wiesz jak tam było że tak gadasz!? Sama teraz ploty siesiejsz ze ona zajmowała się plotkami a co do ubezpieczenia to z takimi zakladami przy wyrobię drewna jest ciężki temat a oazera mozesz być Ty bo zero współczucia dla ludzi którzy odnieśli tak wielka stratę a gdyby przydarzyło się to Tobie!? To myślę że tak zbędnego gadania by nie było z jej strony.

 6. Ktos prawdę napisał (monia)i już obrońcy ucisnionych się znaleźli a ja tez myślę podobnie nos to wyżej czoła nosi a teraz łapy po pomoc do ludzi wyciągać

  • I niech nosi jeszcze wyżej, Tobie nic do tego. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz najlepiej .

  • Czy prosili Ciebie o jakąkolwiek pomoc, że tak piszesz ? Co ci ta dziewczyna zrobiła? Ukradła ci coś? A może nie pasuje ci , że ma swoje zdanie i nie wieje jak chorągiewa! Zajmij się sobą, a nie piszesz o kimś kogo wogole nie znasz .

  • Znasz ją?! Wiesz czy plotkowała?! Czy w ogóle chciała komuś mówić więcej szczegółów niż jest na stronię?! NIE! Nikomu teraz nie są potrzebne plotki tylko pomoc. Nie trzeba się wypowiadać również na cudzy temat, chyba ze matka nie uczyła manier. A i pomoc jest dla osób które chcą pomóc!!!!

 7. Jak to nie był ubezpieczony?(W to nie wierzę), A jeżeli. Tego nie rozumie kto dopuszcza zakład stolarski do prowadzenia działalności bez ubezpieczenia. To samo się dotyczy wszystkich pracowników branży budowlanej. Bez umowy nie wchodzę na budowę. Wystarczy jeden nieszczęśliwy wypadek. Później oglądamy… interwencje, express reporterów….itp

  • Czy jest tu coś napisane ze pracownicy byli bez umowy? Bo nie widzę. Ubezpieczeń jest dużo różnych np. od zalania również od pożaru ale na ubezpieczenie od pożaru trzeba wydać tak jak i na inne ale również trzeba spełniać wymagania i kupić dużo różnych rzeczy które niestety tez kosztują. I po pierwsze nikt nie prosił o komentowanie tego w rożny sposób, i tak jak jest napisane niestety miejsce pracy nie było ubezpieczone. Więc niestety przytrafiło się to komuś i teraz potrzebuje pomoc ( pomoc jest dla osób które chcą pomóc osobom poszkodowanym!) bo jak jest tu napisane to był jedyny środek utrzymania rodziny, a teraz muszą
   stawiać, kupywać i wszystko odpracowywać od nowa.

 8. Prawda kole w oczy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9486zł -0.45%
  • GBP 4.9914zł 0.43%
  • EUR 4.4738zł -0%
  • CHF 4.2081zł -0.09%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym