Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pokłócił się z niedoszłym teściem, wyszedł z imprezy podpalił mu dom i wrócił (zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podpalił dom swojemu niedoszłemu teściowi. 30-latek usłyszał zarzuty dotyczące podpalenia oraz gróźb karalnych.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek wieczorem. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że podczas spotkania doszło do awantury pomiędzy konkubentem zgłaszającej, a jej ojcem.

Kobieta relacjonowała mundurowym, że 30-latek był bardzo agresywny i wielokrotnie się odgrażał. Partner kobiety miał mieć pretensje o wcześniej wzywaną interwencję policji. W trakcie kłótni mężczyzna wyszedł. Gdy po pewnym czasie wrócił oznajmił, że w odwecie podpalił dom należący do ojca zgłaszającej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i ugasiła pożar domu. Ogień na szczęście szybko udało się opanować i nikt nie został poszkodowany. 30-latek od razu został zatrzymany przez wywiadowców. W sobotę na 5 komisariacie usłyszał zarzuty dotyczące podpalenia oraz gróźb karalnych. Decyzją prokuratora trafił pod dozór policji. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

O pożarze pisaliśmy tutaj: Wieczorny pożar domu w Lublinie. Z budynku wydobywały się kłęby dymu (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin, lublin112.pl, nadesłane)

11 komentarzy

 1. Wszystkie pojazdy straży pożarnej znalazły miejsce na prawidłowy postój na jezdni, ale jeden musiał przycumować do chodnika. Wydaje się nawet, że 1,5m metra zostało zachowane, ale w przypadku pojazdu ponad 2,5tony parkowanie na chodniku nawet jednym kołem jest zabronione zawsze.

  • Znowu za dobre sprawowanie dostałeś dostęp do internetu ?

  • A może chodnik był wyłączony na czas trwania akcji. Pomyśl zanim coś pierdzielniesz….. Za dużo jednak chyba wymagam.

 2. Niezidiociały mimo bulu

  Z kąd się takie dzbany biorą ??????

 3. Dziewczyno jak ci nie wstyd siedzieć z takim deklem ? Na co liczysz ,że policja naprostuje ci kochasia ? Jedna interwencja była i już powinnaś uciąć z nim kontakt a ty jak tak ostatnia łajza nadal z nim siedziałaś i sama na niego na policję wydzwaniasz .

 4. Franiu ty dzbanie straz w czasie akcj ma nawet prawo Na chodnik czy trawnik wjechac czy tez zajac cala jezdnie.takie sa prawidla tej formacj

 5. teść od razu zrozumiał, że był w błędzie. złotych chłopak z niedoszłego zięcia!

 6. I żyli długo i szczęśliwie, raczej takiego zakończenia tu nie będzie. Wniosek jest jeden miłość jest naprawdę ślepa.

 7. Teraz to już na pewno niedoszłym.