Pojechała na zakupy do Plazy i zaginęła. Policja poszukuje 19-latki AKTUALIZACJA

Zaginęła 19-latka, która w centrum handlowym przy ul. Lipowej w Lublinie robiła zakupy. Do dzisiaj nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia, kiedy to 19-letnia Kinga Hałabis zamieszkała w Aleksandrówce, przyjechała do Centrum Handlowego Plaza w Lublinie, by zrobić zakupy. Do dziś nie powróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Najbliżsi zgłosili zaginięcie.

Jak ustalili policjanci, kobieta w pewnym momencie wybiegła z centrum handlowego i udała się w nieznanym kierunku. Było to około godziny 14. Ubrana była w czarną bluzkę, szare materiałowe długie spodnie, posiadała przy sobie szarą skórzaną torebkę.

Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z Komisariatem IV Policji w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 48 00, 997/112.

—————————–
AKTUALIZACJA 19:00

POSZUKIWANIA 19-LATKI ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE. CAŁA I ZDROWA POWRÓCIŁA DO DOMU.

(fot. KWP Lublin)
2015-01-03 14:45:52

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Specjalista od szczerzenia w uśmiechu resztek uzębienia

  Biedne, nieporadne dzieciątko – niechby nawet niepokalanie poczęła, byle była zdrowa i do zrozpaczonych bliskich wrócili.

  • Ani Ty elokwentny, ani błyskotliwy, ani zabawny. Jak już otwierasz ryj, to nie wydawaj przy tym chociaż żadnych dźwięków, bo po Twoich komentarzach nachodzi człowieka tylko jedna refleksja: nad takim poziomem debilizmu trzeba aktywnie pracować, czy dostaje się go w spadku po równie nieudanych rodzicach?

   • Ze wszystkim się zgodzę ale na cholere po rodzicach ciśniesz i obrażasz ich?

    • Specjalista od szczerzenia w uśmiechu resztek uzębienia

     Chciałbym uprzejmie zauważyć, że moje wypowiedzi z założenia nie maja być, ani elokwentne, ani błyskotliwe, a już o wydawaniu dźwięków nawet nie pomyślałem (choć wcześniej jadłem kapustę z grochem, potrawę bardzo sprzyjającą wydawaniu dźwięków).
     Nie rozumiem też dlaczego to na mnie się wypyszczasz, przecież ja tej córci anie nie porwałem, ani nie będę bzykał. Chociaż jakby sie nawinęła… kto wie?

 2. kurtki nie miała? troche zimno na takie rozbieranie sie

 3. cale miasto jest naszpikowane kamerami a centrum to juz wogule a oni pisza „wybiegla w nieznanym kierunku ” nasuwa sie pytanie z kogo oni chca zrobic debila ???

 4. Znudziło się panience imprezowanie i wróciła.

  • Tak, teraz trzeba panience wystawić rachunek za poszukiwania i pieniądze przeznaczyć dla hospicjum, które jak wiadomo z tzw. innych mediów borykają się z finansowymi kłopotami.
   Jedyna droga ,żeby gówniarstwo nauczyć porządku.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!