Pojazd wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji (zdjęcia)

W minioną sobotę w miejscowości Ostrówki pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w metalowe ogrodzenie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed godziną 10 w miejscowości Ostrówki w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w grodzenie jednej z posesji.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radzynia Podlaskiego i Wohynia, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu napięcia w uszkodzonym pojeździe. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Jasio (z III d)

    Kiedyś przy podobnym zdarzeniu już pisałem o solidnym zabezpieczeniu posesji od strony dróg, przed zapędami „męczenników” motoryzacji… ale nic się nie zmieniło więc powtórzę:
    Płoty z gęsto ustawionymi słupkami z żelbetu, albo stalowymi (można tu wykorzystać szyny z likwidowanych linii kolejowych). W szczególnie narażonych miejscach np. na źle wyprofilowanych łukach gdzie wiadomo że wcześniej czy później jakiś posiadacz prawa jazdy „zapomni” skręcić, a w przedłużeniu trasa wiedzie przez okno sypialni na oborę można z byłego Wału Atlantyckiego odkupić betonowe zapory przeciwczołgowe.
    Sadzenie drzew odradzam bo zanim urosną to chałupy nie będziesz miał/a.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!