Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pojazd przebił ogrodzenie i zatrzymał się na posesji. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Kolembrody pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 18 w miejscowości Kolembrody w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radzynia Podlaskiego i Komarówki Podlaskiej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy w rejonie zdarzenia zastali uszkodzone ogrodzenie posesji oraz rozbity pojazd znajdujący się w sąsiedztwie jednego z budynków mieszkalnych.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Pojazd przebił ogrodzenie i zatrzymał się na posesji. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Pojazd przebił ogrodzenie i zatrzymał się na posesji. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Pojazd przebił ogrodzenie i zatrzymał się na posesji. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

11 komentarzy

 1. rower mu wyjechał

  bmw

 2. Na tatowym ciungniku jak się wrzuciło trójkę to łun jechał 30 na godzinę a ten siedem dziesiuntek mioł. I skrynt słaby bo jak bym na tatowym ciungniku skryncoł to ino bym się gibko wyrobił.

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wina leży niestety po stronie producentów takich samochodów.Wyprodukowali samochody z mega mocą silników ,mega wysokim zawieszeniem,szerokimi oponamii jak wsiada taki kierowca i jedzie 100 km/h to mu się wydaje, że pojazd jedzie 40km/h .

  • Samochód bez prędkościomierza został dopuszczony do ruchu?

  • Coś w tym jest co mówisz:
   Dobrze to widać na wielskich drogach, które kiedyś były gruntowe i dziurawe – jeździło się po nich 20km/h. Po remoncie i drodze asfaltowej już nie jeździ się po niej 30 czy 50km/h (2 razy szybciej niż wcześniej), lecz 60 czy 80 km/h, a i tak niektórym to za wolno.
   Jaki z tego wniosek:
   -nie remontować lokalnych dróg
   -dać automatom kontrolę nad pojazdem, skoro człowiek nie potrafi poruszać się powoli

  • A tak w ogóle po co są produkowane samochody z silnikami pow. 1400cm3 skoro w Europie nie wolno jeździć więcej niż 140 km/h (wyjątek Niemcy na niektórych odcinkach). Takie samochody raz że więcej palą, szkodzą bardziej środowisku i są dla takich ciołków niebezpiecznym narzędziem.

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  Jak ktoś wsiądzie do fiata 126p i będzie jechał z prędkością 90 km/h,to będzie mu się wydawać , że,jedzie 140 km/, a jak ktoś wsiądzie do takiego suwa z mocnym zawieszeniem i silnikiem,to jadąc 90 km/h będzie miał wrażenie,że jakby stał w miejscu,dlatego jak jak jadę swoim aldi z silnikiem 1,4 z prędkością 70km/,to mnie wyprzedzają , że nie zdążam zobaczyć co to bylo

 5. BMW – znów wygrał stan umysłu..