Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pojazd dostawczy utknął pod wiaduktem

Po raz kolejny kierowca dostawczego pojazdu utknął pod wiaduktem prowadzącym pod ul. Jana Pawła II. W chwili obecnej przejazd jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 07:30 na łączniku pomiędzy ul. Szmaragdową a ul. Matki Teresy z Kalkuty. Kierowca pojazdu dostawczego marki Iveco, po wjechaniu pod wiadukt, prowadzący pod ul. Jana Pawła II, w pewnym momencie utknął. Dach pojazdu zahaczył o sklepienie wiaduktu. Droga w rejonie zdarzenia jest zablokowana.

To nie pierwsza sytuacja w tym miejscu. 9 czerwca kierowca dostawczego peugeota również zahaczył dachem o sklepienie wiaduktu.

W dzisiejszym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jak relacjonuje Czytelnik, w chwili obecnej trwają próby wyjechania pojazdem spod wiaduktu.

2018-06-26 07:52:23
(fot. nadesłane Marek)

27 komentarzy

  1. Ale jaja, zobaczcie pierwsze komentarze. Opłaca się zaglądać na lublin112.pl . Mało rozgarnięty szofer sam nigdy by nie wpadł na pomysł, aby upuścić powietrza z kół i normalnie wycofać nie robiąc z tego afery 🙂
    Jedno kliknìecie na ulubinym portalu i problem rozwiązany :)))

  2. Znak znakiem ale drążek na łańcuchach powinni tam założyć. Załadowany się mieści ale osioł jeden z drugim wracając bez ładunku zapomina, że zrobił się wyższy. Przy wielu wjazdach takowe są ale widocznie Żuk nie ma kasy i woli zabudowywać Górki Czechowskie, choć 80% obywateli miasta z powołanego losowo panelu obywatelskiego za nasze pieniądze jest temu przeciwna. PREZYDENCIE, PANIE ŻUK, SPEŁNIJ OBIETNICĘ!!! Obiecałeś uszanować wolę mieszkańców i zadbać o czyste powietrze w mieście. A ty dalej chcesz tam wieżowce stawiać. Ile ci skapnie z 90 milionów zysku na gruncie po jego zabudowie? Też polecisz do Izraela po azyl? Może i 112 zainteresuje się tematem? Przekręt jak nic. Amber Gold i GetBack w wymiarze regionalnym.

  3. Ha dwa tygodnie temu identyczna sytuacja

  4. Bo trzeba zatrudniać kierowców a nie studentów na umowę zlecenie. Jak się szkłem d… podciera to potem kupuje się szpachle i lepi ruinę z kolejnych uszoodzen

  5. A co by było jakby pojechał w europe taki szofer?