Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podpisano umowę na rozbudowę ostatniego odcinka drogi wojewódzkiej nr 835 od Biłgoraja do granicy województwa (wideo)

W sobotę do Lublina przyjechał Jacek Sasin, Minister Aktywów Państwowych. Wicepremier wziął udział w podpisaniu umowy na rozbudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 835.

Dzisiaj do Lublina przyjechał wicepremier Jacek Sasin, Minister Aktywów Państwowych. W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyło się podpisanie umowy na rozbudowę ostatniego odcinka drogi wojewódzkiej nr 835 od Biłgoraja do granicy województwa.

Droga krajowa nr 835 to ciąg komunikacyjny o ogromnym znaczeniu dla regionu. Łączy on Lublin z autostradą A4.

Dzięki podpisywanej umowie kosztem prawie 190 mln zł do 2022 roku ma zostać zmodernizowany wreszcie ostatni, 25-kilometrowy odcinek drogi na terenie gmin: Biłgoraj, Książpol oraz Tarnogród.

(fot. UMWL)

15 komentarzy

 1. a jakaś informacja kto jest wykonawcą??

 2. Nie widzę na zdjęciu czeków – tektury zabrakło ??

 3. Siostra Apostazja.

  Od razu przelew.

 4. Sasin aneksuje umowę w przyszłym roku i zobaczycie drogę jak poczta 70 baniek, które za…. na pseudo wybory haha

 5. przydałaby nam się lepsza droga z Kraśnika do Kielc oraz Puławy Radom i na prawdę będzie już ok. Oczywiście jeśli zrobią na z Piask na Chełm i Zamość ekspresówki.

  • Pojedź na południe województwa, przejedź się drogami wojewódzkimi, zobaczysz jak daleko jest od ok. DW 838 z Biłgoraja do Stalowej Woli miejscami nawet nie jest utwardzona. Kończy się w lesie a z drugiej strony lasu znowu jest asfalt.

 6. Za roczną dotację dla TVP możnaby 10 takich dróg zbudować i jeszcze by zostało na wybory

 7. Przeszukajcie go dokładnie napewno gdzieś ma tekturowe dopłaty dla indywidualnych za drożejący prąd,przecież obiecał ,a taki mąż stanu nie rzuca słów na wiatr,no chyba ,że zamiast gęby ma d..e

 8. Nie płaczcie lemingi, szkoda łez. Prawda jest taka, że nigdy dotąd na wschód i południe od Lublina nie budowało/remontowało się tylu dróg. PEŁO i PSL miały w doopie Polskę wschodnią.

  • Budowe S17 zaczęło PO z PSLem. Zobacz kiedy odbywały się przetargi.

   • Wybacz ale bardziej utwiła mi w pamięci wypowiedź posła z naszego regionu ” A ch…. z tą Polską wschodnią „. To pięknie podsumowuje ich rządy.

 9. nie mogę na tą mordę S…. patrzeć. Oddaj nasze 70 milionów nieudaczniku

Z kraju