Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas majówki zaszczepisz się w mobilnym punkcie w Lublinie

Od 1 do 3 maja w specjalnym mobilnym punkcie do szczepień powszechnych znajdującym się na Placu Zamkowym w Lublinie, w godz. 10.00-17.00 będzie trwała akcja „Zaszczep się w majówkę”. Wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem będą mogli zaszczepić się przeciw COVID-19, bez wcześniejszego umawiania się, jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

Na szczepienie można przyjść z tzw. marszu. Wystarczy zgłosić się w mobilnym punkcie szczepień powszechnych (Lublin, Plac Zamkowy) i poczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę. Tak jak w działających już punktach szczepień, również i w tym punkcie obecna będzie kadra medyczna, która zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami.

Szczepienia będą odbywać się według harmonogramu: 1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze, zaś 3 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 34 lat i starsze

W majówkę zaszczepić się będą mogły również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie.

(fot. LUW)

35 komentarzy

 1. Chyba powinno być weź udział W badaniu klinicZnym za odczyn po szczepieniu nikt
  nie odpowiada!!A i nikt na świecie nie zrobił w ciagu 2 lat szczepionke!

  • Louis Pasteur odkrył szczepionkę na wściekliznę (to też wirus) w trzy lata. Było to w latach 80 XIX wieku. Pierwszą osobą której podał był 10 letni chłopiec pogryziony przez dzikie zarażone zwierzę (taka miał grupę badawczą). Jak to się skończyło i co było dalej poczytaj i doucz się. Od tamtego czasu wiele się zmieniło medycyna poszła do przodu a ludzie zdążyli polecieć w kosmos.

   • liwa, płaskoziemcy nie przetłumaczysz.

    • 1. Mamy III Wojnę Światową Reset Świata Zobaczcie co 100 lat wybuchają Pandemie.Czy Wam to nie daje do myślenia?2020 – Covid-19 1920 – Hiszpanka 1820 – Plaga Cholery w Rosji 1720 – PLAGA czarnej ospy we Francji (Poszukajcie głęboko) Przecież My do Normalności już nie wrócimy – zapowiadana jest 4 fala (Niby z Indii) Światem Rządzą Kartele Farmaceutyczno Finansowe. Covid-19 będzie się ciągnął aż WSZYSCY BĘDZIEMY BANKRUTAMI – CEL GLOBALISTÓW

   • Owszem , zmieniło się baardzo wiele. Dla zysku upodliły się całe zawody. Co zaś douczania się tyczy – ja jednak Tobie bym je polecał- dzisiejsze szczepionki maja się nijak do tej na wściekliznę z XIX wieku. Jako wstęp do owej nauki proponuję sprawdzić co powiedział w sądzie pod przysięgą, ojciec chrzestny szczepionek Stanley Plotkin. Tak światłej osobie nie muszę zapewne tłumaczyć kto zacz i na jakim zeznawał procesie oraz czym się to skończyło 😉 Owi „płaskoziemcy” i „foliarze” to właśnie Ci co cała wiedzę czerpią od „ekspertów” z TV. Jeśli o Ciebie chodzi to jak najbardziej pasujesz na obecną „grupę badawczą” proponuję też: zgłoś swoja pociechę ( o ile takową posiadasz) do „grupy docelowej” dla dzieci w Rzeszowie.
    Nie pozdrawiam i nie zapraszam do dyskusji. Może po uzupełnieniu ogromnych braków w wiedzy..

    • zztop na foliarza to ty musisz jeszcze trochę mózgiem popracować.
     Będzie pewnie problem ale może jak odizolujesz się od 5G to zaczną inne komórki być aktywne.

     • Po wielu Twoich wpisach na tutejszym portalu wnoszę, że Twój mózg jesc niemal zupełnie nieużywany, a pracujesz rękami- najpewniej przy użyciu sprzętu do czyszczenia powierzchni płaskich :))
      Ps. Nie zapraszałem do dyskusji osób z IQ płaza…

    • I znalazł się absolwent „wyższej szkoły zbierania czereśni made in google and youtube”

     • 1. Mamy III Wojnę Światową Reset Świata Zobaczcie co 100 lat wybuchają Pandemie.Czy Wam to nie daje do myślenia?2020 – Covid-19 1920 – Hiszpanka 1820 – Plaga Cholery w Rosji 1720 – PLAGA czarnej ospy we Francji (Poszukajcie głęboko) Przecież My do Normalności już nie wrócimy – zapowiadana jest 4 fala (Niby z Indii) Światem Rządzą Kartele Farmaceutyczno Finansowe. Covid-19 będzie się ciągnął aż WSZYSCY BĘDZIEMY BANKRUTAMI – CEL GLOBALISTÓW

  • Próba podwójnie ślepa

   Ciekawe kto z biorących udział w eksperymencie medycznym dostanie szczepionkę a kto sól fizjologiczną?. Połowa się zdziwi po ogłoszeniu wyników po skończeniu eksperymentu.

 2. Czy ktoś wie, czy zaszczepienie się najmniej skuteczną, jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson, będzie uprawniało do otrzymania „paszportu szczepionkowego” i podróżowania po świecie bez konieczności odbywania kwarantanny?

  • To że jednodawkowa, nie znaczy jeszcze, że najmniej skuteczna. Zadaniem szczepionki nie jest wywołanie ciężkiego stanu chorobowego i doprowadzenie przyjmującego do agonii albo i zgonu. W takim przypadku po co się szczepić, lepiej od razu przyjąć dawke pełnoprawnego wirusa i próbować wyzdrowieć. Szczepionka ma na celu wprowadzenie przyjmujacego w łagodny stan choroby, organizm potem juz sam będzie wiedział co robić z wirusem.

   • Z badań wynika, że J&J jest najmniej skuteczna (66%), potem A-Z (ok 80%), natomiast P i Z obie powyżej 90%.

  • Tak do 6-ciu miesięcy. Potem kolejna dawka.

 3. Juz widze te kolejki w majowke na szczepienie….a na marginesie …jakim preparatem mozzzna sie zaszczepic???

 4. Wysyp już specjalistów od szczepionek w komentarzach po studiach na Facebooku i YouTube, jacy oni są żałośni. Nawet nie mają pojęcia jak działa szczepionka. Dramat intelektualny. Miliony osób zaszczepione. W Izraelu spadek nowych zakażeń do kilkudziesięciu dziennie. Ale szurowe towarzystwo wie lepiej, co i jak działa.

  „W Izraelu po raz pierwszy od 10 miesięcy nie stwierdzono zgonów z powodu koronawirusa. To efekt masowych szczepień w tym kraju. Izrael przoduje na świecie w podanych dawkach szczepionki w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. Pierwszą dawkę otrzymało już ponad 62 proc. obywateli.”

  Ludzie myślą i się szczepią.

  • Wskutek wyszczepienia w Izraelu, doszło do tratowania się Żydów ortodoksyjnych. Gdyby
   reżim spotkań działał, nie doszłoby do tego.

  • 1. Mamy III Wojnę Światową Reset Świata Zobaczcie co 100 lat wybuchają Pandemie.Czy Wam to nie daje do myślenia?2020 – Covid-19 1920 – Hiszpanka 1820 – Plaga Cholery w Rosji 1720 – PLAGA czarnej ospy we Francji (Poszukajcie głęboko) Przecież My do Normalności już nie wrócimy – zapowiadana jest 4 fala (Niby z Indii) Światem Rządzą Kartele Farmaceutyczno Finansowe. Covid-19 będzie się ciągnął aż WSZYSCY BĘDZIEMY BANKRUTAMI – TO JEST CEL GLOBALISTÓW

 5. No popatrz. I cała ta akwizycja nic niewartych preparatów zagranicznych koncernów nawet w majówkę? A przynajmniej informują już o udziale w eksperymencie medycznym? Cośtam o prawach wynikających z zapisu w konstytucji napomykają? Nie? Oj…. Orwell by tego nie był w stanie pojąć. To nie lepej złapać orto, rota czy korona wirusa i przechorować tą grypę jak dotąd bywało?

 6. Próba podwójnie ślepa

  ***** szczepienia !!!

 7. Czy ktoś jeszcze wierzy w to, że szczepienia są dobrowolne?