Podczas libacji alkoholowej ugodził nożem 37-latka

W minioną sobotę opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas libacji alkoholowej ugodził 37-latka nożem. Sprawca tego czynu trafił do aresztu na trzy miesiące, grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po południu w jednym z mieszkań na terenie Poniatowej odbywała się libacja alkoholowa. W sumie znajdowało się tam pięć osób w wieku od 25 do 41 lat.

W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni w trakcie której, 25-latek złapał za leżący w kuchni nóż i ugodził 37-latka. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci zatrzymali wszystkich uczestników libacji. Osoby te znajdowały się w stanie nietrzeźwości. Sprawca ugodzenia nożem w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu 25-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 37-latka.

We wtorek sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara pozbawienia wolności na czas od roku do nawet 10 lat.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Czyżby to Kamil W ??? Czy kto to

 2. Tej mordy nie ma w Poniatowej

 3. koszulka Hulk, chyba mu się komiks urwał

 4. ile promili miał poszkodowany…

 5. Lublin 112, mozecie wyjasnic dlaczego twarze bandytów zaslaniacie, a policjantow nie??? Kto to redaguje? Jaka jest różnica prawna między funkcjonariuszem publicznym, a osoba publiczną?????

  • Stosujemy się do przepisów prawa. Umundurowany funkcjonariusz Policji, będący na służbie, nie musi mieć zasłoniętego wizerunku. Chyba, że sobie tego nie życzy, aby był widoczny na zdjęciach. Są przypadki, że twarze niektórych funkcjonariuszy zasłaniamy. Właśnie z tego powodu.

   Pozdrawiam

   • Czyli za każdym razem ( po zrobieniu zdjecia) pytacie tych Panow w niebieskim czy wizerunek może być widoczny? Czy ten temat jest pomijany i uznaje się że nie było sprzeciwu, w myśl zasady nie było pytania, nie było sprzeciwu?
    Pozdrawiam

    • Nie. Zdjęcia nie są wykonywane z ukrycia. Za każdym razem funkcjonariusze wiedzą o obecności naszego fotografa. Wtedy niektórzy zastrzegają, że nie chcą aby ich wizerunek był widoczny.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka gminy Radzyń Podlaski w Paszkach Dużych
Szlakiem Dobrej Zabawy, czyli impreza z okazji Dnia Dziecka
Kazimierski Dzień Dziecka
Warsztaty, spotkania, zajęcia oraz Dzień Dziecka. Wszystko to w bibliotece w Świdniku
Piknik rodzinny w Księżpolu