Po zdarzeniu drogowym utrudnienia w ruchu na trasie Piaski – Lublin (zdjęcia)

W czwartek rano na trasie Piaski – Lublin doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów, ciężarowego i osobowego. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 9 w Wierzchowiskach Drugich w powiecie świdnickim na drodze S12, na trasie Piaski – Lublin, pomiędzy węzłem Piaski Zachód a węzłem Świdnik. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów – osobowej skody i ciężarówki z naczepą.

Częściowo zablokowany jest lewy pas w stronę Lublina, na miejscu pracują policjanci. Jak nam przekazano w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11:30. Służba drogowa zabezpiecza miejsce kolizji, zaś policjanci ustalają jej szczegółowe okoliczności.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Do zdarzenia doszło około godziny 8.45.

 2. Najlepsi kierowcy Europy. Zderzyć się podczas jazdy na wprost, każdy swoim pasem ruchu. Na suchej jezdni, przy znakomitej widoczności i pasach ruchu o szerokości 3,25 czy 3,50m.

  • Przyrównajmy to teraz do jazdy kolarzy w peletonie. Koło w koło w każda stronę na odległość kilkunastu, kilkudziesięciu cm, przy prędkości 50-70km/h. Z zakrętami, bocznymi porywami wiatru i po powiedzmy 2h bardzo dużego wysiłku fizycznego.

   • Pabloo(oryginał)

    Uwaga !!! Komentujący” Franio”, za własne wpisy pobiera z nieznanego źródła pieniądze, do czego publicznie przyznaje się pod artykułem „www.lublin112.pl/trwaja-policyjne-kontrole-pojazdow-komunikacji-miejskiej-w-lublinie-zdjecia/” Proponuję na forum bojkot pana Frania. O czym nie omieszkałem poinformować redakcji. Widziałem, że jego odpowiedzi na własne posty służą czemuś nikczemnemu, a nie trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Pozdrawiam czytelników.

  • FRANIU, ORDYNATOR ODDAŁ CI ZÓW LAPTOPA? ZWIĘKSZYŁ DAWKĘ LEKÓW? NIE PISZ ZA OSTRO BO ZNOWU CI ZABIORĄ KOMPA A DADZĄ PUZZLE.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL