Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku zablokowana trasa Zamość – Tomaszów Lubelski. Ruch skierowano na objazdy

Po wypadku na drodze krajowej nr 17 zablokowana jest trasa Zamość – Tomaszów Lubelski. W zderzeniu pojazd dostawczego z osobowym ucierpiała jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 9 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Kalinowice w powiecie zamojskim, na trasie Zamość – Tomaszów Lubelski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu dostawczego z osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Obecnie droga w rejonie zderzenia pojazdów jest zablokowana. Wprowadzono objazd drogami lokalnymi dla samochodów osobowych, nie ma objazdu dla samochodów ciężarowych. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 11:30.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Pocieszający jest fakt, że służby ratunkowe mają co robić, dowartościowują się, wiedzą za co pieniądze dostają…

  2. Zablokowana trasa Zamość – Tomaszów Lubelski… podejrzewam dywersję, albo i sabotaż uniemożliwiający budowniczym łuku triumfalnego rozpoczęcie budowy tego wielkopomnego dzieła sztuki.

Z kraju