Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku z udziałem kilku pojazdów zablokowana trasa Piaski – Krasnystaw

W sobotę rano na drodze krajowej nr 17 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kilku pojazdów. W rejonie wypadku droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10.00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Podleśny w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu sześciu pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie w rejonie wypadku droga jest zablokowana, wyznaczono objazd dla pojazdów osobowych drogami lokalnymi przez miejscowość Stężyca Łęczyńska, natomiast kierowcy pojazdów ciężarowych muszą oczekiwać na udrożnienie przejazdu.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzeniach. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 3 godzin. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby.

3 komentarze

  1. Droga przejezdna wahadłowo

  2. zderzak w zderzak jak widac popłaca jechać… a idiota który spowodował widocznie liczył że zdąży przed wysepką… takim bałwanom kwity i samochody powinni zabierać..

Dodaj komentarz

Z kraju