690 680 960

Po wypadku utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Kraśnik.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 16 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wilkołaz Pierwszy w powiecie kraśnickim.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca pojazdem marki Ford, jadącą w kierunku Lublina, podjęła manewr skrętu w lewo. Jadący z tyłu kierowca toyoty po chwili uderzył w forda, a następnie toyota wpadła do przydrożnego rowu.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. W miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu, pas w kierunku Kraśnika jest częściowo nieprzejezdny. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Lublin – Kraśnik droga śmierci

 2. Czyli winny „zderzakowiec ” co to nie potrafi zachować bezpiecznej odleglosci

  • Onanis Samokopulos

   Nagminne zachowanie, ale na szczęście da się szybko leczyć. Dziś para siwowłosych wielbicieli ekojazdy, spiesząc się zapewne na jakieś obrzędy, namiętnie trzymała się mojego zderzaka na Biernackiego, próbując chyba dla większej oszczędności wykorzystać tunel aerodynamiczny za moim pojazdem. Wystarczyło przyhamować przed czerwonym światłem dziesięć metrów wcześniej i pojazd ekodrivera wydobył z siebie pisk gwałconej przez jeża wiewiórki – dalszą część drogi pokonaliśmy wspólnie z bezpiecznym odstępem, pzdr

 3. Nie ma „dróg śmierci „.Są tylko bezmózgi za kierownicą

 4. zapindalał albo LKR albo LU !! one tak mają, pryszcze na mózgu.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas