Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadkach duże utrudnienia w ruchu na drogach regionu

Po dwóch wypadkach na drogach regionu występują duże utrudnienia w ruchu. W Kopaninie doszło do zderzenia trzech pojazdów, z kolei w Sitańcu zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kopanina, na trasie Lublin – Lubartów. Jak informują służby drogowego zderzył się tam trzy samochody osobowe.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Zablokowany częściowo jest jeden pas ruchu. Wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 19:30

Z kolei do drugiego wypadku doszło w Sitańcu, na drodze krajowej nr 17, na trasie Zamość – Krasnystaw. Tam zderzył się dwa pojazdy osobowe. Na miejscu nadal pracują służby ratunkowe, tworzą się duże korki. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 20.

Na kolejne utrudnienia z przejazdem natraficie na trasie Kraśnik – Opatów. W miejscowości Adamów (woj. świętokrzyskie) doszło do potrącenia pieszego przez pojazd osobowy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci kierują ruch na objazd, kierunek Kraśnik w Opatowie – DK9 i DK79, kierunek Kielce w Wyszmontowie – DK79 i DW755.

Zakończyły się już popołudniowe utrudnienia w Borownicy na drodze krajowej nr 19, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski. Tam przed godziną 15 zderzyły się dwa pojazdu osobowe.

(fot. nadesłane Marta – wypadek w Sitańcu – dziękujemy!)

12 komentarzy

 1. Prosta sprawa. Samochody nie miały odblasków na kołach.

  • Ale ze mnie dzban. Zapomniałem, że przecież samochody mają oświetlenie drogowe, a poza tym kierowcy w przeciwieństwie do rowerzystów muszą znać przepisy drogowe. Proszę redakcję o zbanowanie mnie na zawsze.

 2. Wydawanie prawa jazdy każdemu po śmiesznym egzaminie zbiera żniwo…
  Ciekawe dla ilu niewinnych osób w tym roku Święta będą ostatnimi,albo w ogóle ich nie doczekają… Brawo nieudolny system!

 3. Jechalem o 16 30 to sie wiesniaki wlekly sie 10 km/h to trzech musialo nie wytrzymac

 4. im wolno więcej.................

  https//prawonadrodze.org.pl/bezzasadny-regres-ubezpieczyciela-za-oddalenie-sie-z-miejsca-zdarzenia/ nikogo nie interesują nie transparentne kontakty, nikt tego nie sprawdza i dalej robi to samo, że podają podobne podejrzenia, im chyba wolno więcej……………………

 5. Gdzie jest Kopanina?