690 680 960

Po tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 19 nadal występują utrudnienia z przejazdem (zdjęcia)

Po wczorajszym tragicznym wypadku na trasie Radzyń Podlaski – Kock nadal występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. W wypadku śmierć poniosła jedna osoba, a jedna z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:20 w miejscowości Tchórzew w gminie Borki w powiecie radzyńskim. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Kockiem a Radzyniem Podlaskim, zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Radzyń Podlaski i OSP KSRG Borki, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów 62-latka kierując pojazdem osobowym marki Citroen z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w ciężarówkę. Po zderzeniu oba pojazdy wypadły z drogi, ciężarówka zjechała do lasu i uderzyła w drzewa. W wyniku tego zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu, a kierowca pojazdu ciężarowego został przewieziony do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia nadal występują utrudnienia w ruchu, zblokowany jest pas w kierunku Radzynia Podlaskiego, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11:30.

(fot. nadesłane\PSP Radzyń Podlaski\KPP Radzyń Podlaski)

2 komentarze

  1. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11:30 – mam nadzieję, że macie na myśli dzień dzisiejszy, bo wieczorem tamtędy i wypadnie jechać.

  2. Możliwość komentowania artykułów pod zdarzeniami bez udziału: pieszych, rowerzystów można wyłączyć. Nic się tu nie dzieje. Nikt nikogo nie obraża. Nikt się nie śmieje z ludzkiej tragedii.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin