Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po prześcieradle uciekł ze szpitala. Odnaleźli go policjanci

W minioną sobotę z jednego ze szpitali w Lublinie uciekł młody mężczyzna. Po kilku godzinach policjanci odnaleźli go na terenie powiatu lubartowskiego.

W sobotę policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że z jednego ze szpitali w mieście uciekł 20-latek. Mężczyzna wydostał się z pierwszego piętra opuszczając się po prześcieradle.

Z informacji uzyskanych w sprawie wynikało, iż młody mieszkaniec Lubartowa ma problemy emocjonalne i może nosić się z zamiarem targnięcia na własne życie. Natychmiast policjanci przystąpili do poszukiwań uciekiniera.

Po kilku godzinach 20-latek został odnaleziony na terenie powiatu lubartowskiego. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać. Po zatrzymaniu został przewieziony do szpitala.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. Jak trafił do Abramowic to mu dadzą takie leki, że już raczej nie ucieknie więcej. Powegetuje sobie trochę …

  2. To nie mógł poprostu wyskoczyć na nurka?

  3. czyżby kudłaty

  4. była pacjentka

    Mnie najbardziej zastanawia, jak on uciekł przez te okna, skoro je da się jedynie uchylić, a w górnych oknach klamki są wymontowane i są zabezpieczające barierki. Mówię tu o oddziałach na Abramowickiej, bo skoro ma problemy emocjonalne, to chyba logiczne, iż uciekł właśnie stamtąd

Z kraju