Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu wsiadł za kierownicę. Daleko nie dojechał (zdjęcia)

Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy 54-letni mieszkaniec Biłgoraja, który dziś w południe po pijanemu ruszył w drogę. Pasażerowi to nie przeszkadzało, gdyż był w podobnym stanie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 12:30 w w miejscowości Niemirów w gminie Frampol w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 bus wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Biłgoraja, Frampola i Radzięcina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący renaultem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi. Następnie pojazd zjechał do rowu i przewrócił się na bok.

Busem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj byli pijani. Nie odnieśli w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca, 54-letni mieszkaniec Biłgoraja, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje, zostaną mu przedstawione zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Po pijanemu wsiadł za kierownicę. Daleko nie dojechał (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę. Daleko nie dojechał (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Frampol)

Autor: redakcja

9 komentarzy

  1. Do kościoła pędził ..

  2. ,aa,boKrzycho.paPj

    Tam jest droga z taką wysoką skarpą,nie ma w ogóle pobocza,przy asfalcie są krawężniki,a później skarpą,bez pobocza i jakby w rowie chodnik ,tam na trzeźwo trzeba uważać

  3. raczej daleko nie pojechał może dojechał tam gdzie chciał

  4. pewnie popitki zabrakło

  5. Czy to prawda że jak facet nosi czerwone buty to jest ciepły?

  6. … dwa strażaki i nikt nie odłaczył baterii ? … zawsze to robią , może dojedzie trzeci ?

Z kraju