690 680 960

Płonie jeden z bloków przy ul. Wrońskiej. Jest kilka osób poszkodowanych (zdjęcia)

Występuje bardzo duże zadymienie a z ogniem walczy osiem zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza przy ul. Wrońskiej w Lublinie.

Pożar w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Wrońskiej w Lublinie został zauważony we wtorek około godziny 10:30. O wszystkim natychmiast zaalarmowano służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja a także pogotowie energetyczne.

Jak nam przekazano, pożarem objęte jest jedno z mieszkań, jednak kłęby dymu objęły znaczną część budynku. Niezbędna była ewakuacja mieszkańców. Z relacji świadków wynika, że jedna z osób, nie mogąc się wydostać z mieszkania, wyskoczyła przez okno. Strażacy pomogli się wydostać kolejnym kilku osobom.

Poszkodowanych zostało pięć osób w tym jedno dziecko. Trafiły one pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu wciąż trwa akcja gaśnicza, sytuacja jest już opanowana. W działaniach bierze udział osiem zastępów straży pożarnej z Lublina i okolicznych miejscowości. Na razie przyczyna pożaru nie została jeszcze ustalona.

(fot. lublin112, nadesłane -Tomasz, Edyta, Szymon, Ilona )

19 komentarzy

 1. pie……. pajace,bralem udzial w akcji,wiec widzialem tych ludzi,jeden za drugim murem stawal
  pomoc i wszystko
  chcialbym zobaczyc tego szmaciarza co z ta patologia wyjezdza w takiej sytuacji
  wtedy mielibysmy jasnosc kto tu jest patologia
  wstyd
  tych co z ta patologia wyjezdzaja powinni zamknac w tym bloku i z powrotem podpalic
  mysli jeden z drugim ze jak tatus z mausia dali wszystko,zalatwili prace kupili mieszkanie to sa czyms lespszym?
  gowno prawda

 2. Właśnie widać kto tu jest patologią, ciekawe jak ty byś stracił dach nad głową i cały swój dorobek. Zacznijmy od tego że miejsce zamieszkania powinno nie mówić o ludziach jacy oni są, bo mieszkają tam naprawdę dobre i wartościowe osoby.

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas