Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Plac Litewski: Młodzież Wszechpolska przywitała wiosnę happeningiem „Rozbij ten chory układ”

Rok temu Młodzież Wszechpolska żegnała naszych polityków puszczając ich na balonach. Dzisiaj organizatorzy happeningu dali możliwość mieszkańcom rozbić układ III RP.

‘’Oni lecą z nami w kulki my zagramy z nimi w kręgle” – tak nazywał się dzisiejszy happening z okazji pierwszego dnia wiosny. Pomimo, że kalendarzowa wiosna nadejdzie jutro, dzisiaj Młodzież Wszechpolska na Placu Litewskim zorganizowała zabawę dla mieszkańców Lublina. Za pomocą piłki należało rozbić kręgle z podobiznami polityków i osób związanych z obecną władzą.

Organizatorzy poprzez tą zabawę chcieli powiedzieć sejmowym politykom „DOSYĆ!”.

– Wiosna przynosi wiele zmian. Chcemy więc wyraźnie powiedzieć: Nadszedł czas radykalnej zmiany! Takiej zmiany chce Młodzież Wszechpolska. Jeśli ma się ona dokonać, musimy wysłać znaną nam wszystkim zgraję kłamców i złodziei z Sejmu tam, gdzie ich miejsce – w polityczny niebyt – tak zachęcali na swojej stronie organizatorzy z Młodzieży Wszechpolskiej.

2015-03-20 15:08:01
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Mietek z tabletek

    ciekaw jestem kiedy ten naród się obudzi przetrze oczy i zjednoczy się. BTW czy cenzura działa bo nie ma mojego komentarza . .