Pili alkohol na placu Litewskim. Na widok strażników miejskich zaczęli uciekać

Strażnicy miejscy, policjanci i pracownicy ochrony zatrzymali mężczyzn, którzy pili alkohol i zaśmiecali placu Litewski. W ich ujęciu pomógł pracownik Centrum Zarządzania Kryzysowego z monitoringu miejskiego.

W miniony czwartek około godziny 22:45 pracownik Centrum Zarządzania Kryzysowego z monitoringu miejskiego zauważył grupkę trzech mężczyzn spożywających alkohol i zaśmiecających plac Litewski. O wszystkim został powiadomiony patrol strażników miejskich.

Na widok funkcjonariuszy straży miejskie mężczyźni zaczęli uciekać, rozbiegając się w różnych kierunkach. Jeden z nich został zatrzymany przez strażników na placu Czechowicza, drugi natomiast został ujęty przez firmę ochroniarską i policjantów. Na sprawców zostały nałożone mandaty karne za spożywanie alkoholu i zaśmiecanie miejsca publicznego.

Po zakończonej interwencji mężczyźni oddalili się w stronę ul. 3 Maja, jednak nadal byli obserwowani przy pomocy kamer monitoringu. Po chwili dyżurny zauważył, że dołącza do nich trzeci mężczyzna, który poprzednio zbiegł z miejsca wykroczenia.

Strażnicy podjęli wobec niego czynności. Mężczyzna przyznał się do popełnienia wykroczeń i również został ukarany mandatami za spożywanie alkoholu oraz zaśmiecanie

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

21 komentarzy

  1. Bo trzeba umieć współżyć w grupie, nie dla każdego picie w miejscu publicznym to normalka, a jak tacy bohaterzy byli to po co uciekali? Typowe dla dzisiejszego patologicznego społeczeństwa, brak odpowiedzialności za swoje czyny.

  2. Spektakularny sukces, będzie nagroda, no chyba że to starzy pracownicy, to oni nagród nie dostaną. Hehe.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021