Pijany motocyklista uderzył w zaparkowaną mazdę

Wczoraj w miejscowości Paszenki doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. Motocyklista trafił do szpitala. Jak się okazało mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Paszenki w gminie Jabłoń w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 36-latek korzystając ze słonecznej pogody wybrał się na przejażdżkę swoim motocyklem marki MZ. Mieszkańcowi gminy Jabłoń nie przeszkadzał w tym fakt, że wcześniej spożywał alkohol. Jadąc bez kasku uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Mazda.

Mężczyzna spadł z jednośladu i zatrzymał się kilka metrów za pojazdem osobowym. 36-latek został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że nic poważnego mu się nie stało. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

36-latek stracił prawo jazdy, wkrótce stanie też przed sądem. Co więcej, nie uniknie też kary za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz poruszanie się pojazdem niedopuszczonym do ruchu i bez ochronnego kasku. Pojazd, którym poruszał się 36-latek nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia w zakresie ubezpieczenia OC.

(fot. Policja Parczew)

13 komentarzy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy