690 680 960

Pijany motocyklista uderzył w zaparkowaną mazdę

Wczoraj w miejscowości Paszenki doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. Motocyklista trafił do szpitala. Jak się okazało mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Paszenki w gminie Jabłoń w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 36-latek korzystając ze słonecznej pogody wybrał się na przejażdżkę swoim motocyklem marki MZ. Mieszkańcowi gminy Jabłoń nie przeszkadzał w tym fakt, że wcześniej spożywał alkohol. Jadąc bez kasku uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Mazda.

Mężczyzna spadł z jednośladu i zatrzymał się kilka metrów za pojazdem osobowym. 36-latek został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że nic poważnego mu się nie stało. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

36-latek stracił prawo jazdy, wkrótce stanie też przed sądem. Co więcej, nie uniknie też kary za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz poruszanie się pojazdem niedopuszczonym do ruchu i bez ochronnego kasku. Pojazd, którym poruszał się 36-latek nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia w zakresie ubezpieczenia OC.

(fot. Policja Parczew)

13 komentarzy

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas