Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana i bez uprawnień doprowadziła do kolizji

Wkrótce przed sądem stanie 30-latka, która mają ponad 2 promile alkoholu w organizmie spowodowała kolizję. Jak się okazało, kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdem.

W minioną sobotę przed godziną 13 w miejscowości Świerże w powiecie radzyńskim doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych.

Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że 30-latka kierująca volkswagenem doprowadziła do kolizja drogowej z kierującym samochodem marki Ford. Nikt w zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Drugim autem kierował 68-letni mieszkaniec Gliwic.

Jak się okazało, 30-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdem. Drugi uczestnik zdarzenia drogowego był trzeźwy.

Wkrótce 30-latka odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie również za popełnione wykroczenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Do kierowania pojazdem w stanie ,,,,nie potrzebne są p.j.Wystarczy mięć narzędzie przestępstwa w postaci tzw.auta..którego nikt nie odbierze żadnemu pijakowi.

    • Prawo własności (posiadania nawet grata za tysiąc złotych) stoi nad prawem do bezpieczeństwa człowieka oraz życia ludzkiego.

      • Franiu w końcu w punkt. Nie komentuje twych wypowiedzi i staram się nie czytać ale tu „szapo ba( chapeau bas )”???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo