Wszyscy pierwszoklasiści otrzymają odblaski od PZU

W nowym roku szkolnym wszyscy pierwszoklasiści w całej Polsce otrzymają odblaski. 620 tys. odblaskowych serduszek przygotowało PZU w ramach drugiej edycji kampanii społecznej „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”.

PZU w ramach kampanii społecznej „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” rozda w całym kraju 620 tys. odblaskowych serduszek. Wystarczy odblask przyczepiony do szkolnego plecaka, aby kierowca mógł zauważyć małego pieszego z odległości nawet 150 metrów. Dzięki temu będzie miał czas na odpowiednią reakcję.

Od początku września PZU rozdaje serduszkowe odblaski, które mają trafić do wszystkich pierwszaków w Polsce. Dzięki odblaskom zwiększy się bezpieczeństwo najmłodszych w ich codziennej podróży do szkoły.

Jeżeli jesteś pracownikiem szkoły, do której serduszka jeszcze nie dotarły? Powiadom o tym PZU!

2015-09-01 18:40:54
(fot. Nadesłane PZU)

8 komentarzy

 1. dziś dostaną – jutro zgubią
  niestety, efekt żaden
  odblaski powinny być jak kiedyś w plecakach lub w odzieży dla dzieci – tego nie da się łatwo zgubić

 2. EFEKT JEST TAKI, ŻE KOLEJNA PARTACKA I ZŁODZIEJSKA FIRMA ROBI SOBIE Z NASZYCH DZIECI DARMOWE „NOŚNIKI REKLAMOWE” – JAK MOJA DOSTANIE TO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZROBIĘ TO WYRZUCĘ TO DO KOSZA A ODBLASKI SĄ W 99% PLECAKÓW TERAZ, PAN SPEC OD MARKETINGU NIE POPISAŁ SIĘ, GADŻETY KTÓRE DOSTAJĄ WASZE DZIECI NIE SĄ ROZDAWANE BEZINTERESOWNIE!!! NIECH ROBIĄ NA PRZYSZŁOŚĆ ALE BEZ LOGO PZU CZY INNEGO – TO MOŻNA DOCENIĆ

 3. Matko jedyna… widzę, że to prawda: Polakowi nie dogodzisz! Ja uważam, że fajna akcja, a jak ktoś nie chce to niech nie nosi, niech nie daje dziecku, niech spali, niech wyrzuci. Może będzie choć jedno dziecko, któremu taki odblask uratuje skórę – warto, bo życie jest bezcenne. I nieważne czy jest to odblask z nazwą jakiejkolwiek marki czy nie.

 4. A może by tak Ci wszyscy malkontenci zaczęli robic cos konstruktywnego, a przestali pier….ć, wam nigdy nie dogodzi. Wyrzućcie do kosza, od razu widac jacy mądrzy jesteście i jaki przykład dajecie dzieciom. Później człowiek musi sie z takimi rodzicami i ich dziecmi użerać – nie jestem belfrem, ale z Wami i kwiatem Waszych osiągnięć, człowiek musi sie borykać na codzień. W tramwaju, autobusie, sklepie, na ulicy.

 5. BATON – a czego żądasz?? Żyjemy w kapitalizmie,nikt niczego za darmo nie robi. Sam pracujesz dla pieniędzy, a nie dla ogólnego dobra, więc dlaczego wymagasz tego od innych??
  BTW. Znaczek bardzo ładny, Duże STOP, małe logo ubezpieczalni, bardzo fajny pomysł, szkoda że moje dziecko nie dostało takiego odblasku w ubiegłym roku.

 6. No zobaczymy czy dls wszystkich starczy nawet tych z wiosek

 7. A moje dziecko pyta skąd wziąć odblask Stop Wariatom Drogowym….

 8. Nie nosisz odblaski idziesz do piasku

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku