690 680 960

Pięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem mieszkania (zdjęcia)

W środę wieczorem w jednym z mieszkań w Poniatowej doszło do pożaru. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej, dwie osoby zostały poszkodowane.

W środę po godzinie 21 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania na parterze w bloku przy ul. Fabrycznej w Poniatowej.

Na miejscu interweniowało pięć zastępów strażaków z Opola Lubelskiego, Poniatowej i Kraczewic, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ogień strawił doszczętnie mieszkanie.

W wyniku pożaru dwie osoby zostały poszkodowane i przewieziono je do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. Wstępne ustalenia wskazują na zaprószenie ognia.

(fot. nadesłane, nadesłane Dawid)

12 komentarzy

 1. Jaka przyczyna pożaru? Warto dla przestrogi podawać okoliczności, które przyczyniły się do takiej tragedii

 2. Główną przyczyną jest patologia i alkohol, które są na porządku dziennym w tym bloku.

 3. moze wkoncu ktos sie wezmie za ta patologie gdzie są madre panie z Opieki Spolecznej

 4. A co panie z opieki społecznej mogę zrobić zabrać patologie do prywatnych domów? Zastanów się człowieku alkoholizm to choroba powinieneś to wiedzieć albo chcesz się leczyć albo nie. Twój wybór.

 5. Proponuję mieszkającej tam patalogi zakupić kontenery i postawić z daleka od normalnych ludzi! Lokale te będzie można wyremontować i dać ludziom potrzebującym a nie pijakom!

 6. menel ze starówy;-)

  alkoholizm to nie choroba,to stan umysłu

 7. Jeżeli prawdą jest,że mieszka tam patologia to jak to jest , że patologia jest pod płaszczem opieki społecznej i ma mieszkania a przeciętny Kowalski mieszka w wynajętym mieszkaniu,płacąc kupe kasy lub też spłaca potężny kredyt za swoje mieszkanie? Gdzie tu logika i sprawiedliwość?

  • bo jak przyjdzie taki do opieki po mieszkanie to te Panie boją sie takiej osoby, a jak przyjdzie ktos normalny to ma tyle papierow do zalatwiania ze daje sobie spokoj a poza tym zeby tam pojsc mieszkac to trzeba miec jaja. tam jest strach zamieszkac i tyle w temacie

 8. Pijaki i nieroby tam mieszkają powinni się spalić wszyscy darmozjady

 9. Panie z opieki społecznej to mają serdecznie w doopie.Pójść do pracy,odwalić tylko 8godz.,przerzucając papiery,pogawędki z koleżankami,kawka,itp.Najważniejsze,żeby co miesiąc zgadzał się przelew.Ot cała budżetówka:-)

 10. Pomoc społeczna i pomoc społeczna a co owa społeczność mieszkająca w tym bloku robi ze swojej strony, by polepszyć swój byt ???? Bo chyba nie chodzi na 8 godzin dziennie do pracy, nie martwi się że musi często kilkanaście kilometrów dojechać do owej pracy, nie musi wstać odpowiednio wcześnie, i nie musi się przygotować itp. Najlepiej żeby Panie z pomocy społecznej dawały kasę regularnie i dużo żeby wystarczyło na beztroskie życie. A ludzie z problemem alkoholowym przeznaczają pomoc na alkohol i nie wyrażają zgody na podjęcie jakichkolwiek kroków zmierzających do poprawy swojej sytuacji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska