690 680 960

Pięć osób trafiło do szpitali po zderzeniu trzech pojazdów na krajowej 17

Wczoraj na drodze krajowej nr 17 w Tuligłowach doszło do zderzenie trzech pojazdów. Pięć osób trafiło do szpitali.

Wczoraj po godzinie 16 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Tuligłowy w powiecie krasnostawskim doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą 40-letni mieszkaniec gminy Izbica na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki Skoda. Następnie w skodę uderzył samochód osobowy marki Renault kierowany przez 33-letnią mieszkankę gminy Izbica.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitali trafiło łącznie pięć osób, trzy z nich nadal tam przebywają. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci.

(fot. Policja Krasnystaw, nadesłane Tomek – dziękujemy)

4 komentarze

  1. Jak honda to przyczyna znana. Rdza. Polecam film na YT pt. Honda na podnośniku

  2. Lolo ,już wyjasnił „przyczynę” i jest to „rdza „….takze komentarze i wszelkie dochodzenie co było przyczyną ,zbędne ….a swoją drogą to tyle „talentów ” sie marnuje siedzac przed komputerem ….a przecież potrzeba nam dobrych fachowców …..

    • co się dziwić jak nie od dziś wiadomo wszystkim że ruda jak się czepi to nie puści…. zwłaszcza hondy, opli, kia, forda i coś tam jeszcze

  3. Jaka rdza. Pan na codzień pracujący i jeżdżący w UK pomylil stromy i odruchowo zjechał na drugą stronę

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas