690 680 960

Piaski: Zderzenie motocykla z osobówką na ul. Lubelskiej. Jedna osoba ranna

W środę po południu w Piaskach doszło do zderzenia motocykla z osobówką. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16 na ul. Lubelskiej w Piaskach. W auto skręcające z ul. Lubelskiej w ul. Braci Spozów z impetem uderzył motocykl. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze policji ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że do zderzenia obu pojazdów doszło w momencie, kiedy kierowca osobówki, jadący w kierunku Lublina, skręcał w ul. Braci Spozów a kierujący motocyklem jechał w stronę Krasnegostawu.

Jak relacjonowała nasza Czytelniczka Monika, części rozbitego motocykla porozrzucane są kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia.

Utrudniony jest przejazd ul. Lubelską w stronę Krasnegostawu, jeden pas jest całkowicie nieprzejezdny.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie otrzymaliśmy od Czytelników – Dziękujemy!


(fot. Krzysztof)

2014-06-04 18:59:52
(fot. czytelnik Mariusz)

41 komentarzy

 1. Ludzie jakie 40-50 metrów?? on wyleciał na max 25-30 metrów plus jeszcze parę razy się pewnie przetoczył, nie wiem jak wy to mierzycie ale te ploty są śmieszne.

 2. motocykliscie licznikzatrzymal sie na 150 km/.h. moj kolega prowadzil ten samochod

  • Ty chyba całkiem głupi/głupia jesteś skoro myślisz ze licznik zawsze się zatrzymuje w trakcie zderzenia na przędkości z jaką się jechało.

 3. Po zniszczeniach to widać że jechał z 250 km/h .

 4. motocykliście powinni d****** z taka prędkością jechać w zabudowanym a jakby dziecko szło przez przejście

 5. na 150km/.h to nie ten efekt twgo wpadku

 6. Lolka- twój kolega widział licznik motocyklisty na jakiej prędkości się zatrzymał,a czemu nie widział samego motocyklisty kiedy na niego bezpośrednio wjechał???gdzie wtedy patrzył i miał oczy???pierdzielisz głupoty bo to nie twój kolega leży w szpitalu tylko motocyklista przez tego nie ślepoka

 7. jedno mądrzejsze od drugiego,a prawda jest taka,że to nie motocyklista był winien tylko osobówka

 8. ja nie rozumiem jak kierowca osobówki mógł nie widzieć tego motocyklisty….

 9. Wszyscy na tym forum nie maja nic wspolnego z tym wypadkiem i po co sie wypowiadacie kogo jest wina?? Ja jestem bratem rannego motocyklisty i wiem jak było na prawde. On miał skręcić za 100 m w uliczke i juz zwalniał , jechał prosto, a samochód zajechał mu drogę , wina tego z samochodu, podobno po wyjsciu z samochodu tamten się jeszcze śmiał . Mam nadzieje ze sprawiedliwosci sie stanie zadosc i kierowca samochodu porządnie odpowie za ten wypadek.

  tyle w tym temacie, cala wina po stronie kierującego autem.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas