Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pędził pod prąd drogą ekspresową. 58-latek doprowadził do kilku kolizji (wideo)

W okolicach Lublina wjechał na ekspresówkę pod prąd i ruszył przed siebie. Nie reagował na sygnały dawane mu przez innych kierowców. Dopiero policjanci uświadomili kierowcy opla, co zrobił źle.

Ogromne zagrożenie stworzył dla innych uczestników ruchu kierowca opla, który dziś rano wjechał pod prąd na drogę ekspresową S12/17. Zdarzenie miało miejsce około godziny 9 na trasie Lublin – Warszawa.

Mężczyzna pasem w kierunku Warszawy pędził w stronę Lublina. Nie reagował na ostrzeżenia światłami i klaksonami, jakie wysyłali mu inni kierowcy. Wielu z nich ratowało się przed czołowym zderzeniem nawet zjeżdżając na pas zieleni.

Nieodpowiedzialnego kierowcy nie zatrzymała nawet kolizja, do jakiej doprowadził z jadącym z naprzeciwka autem. Niebawem zderzył się z kolejnym, a potem z jeszcze jednym. O wszystkim zaalarmowani zostali policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali 58-latka. Był on zdziwiony całą sytuacją nie mając świadomości, że naraził życie i zdrowie osób podróżujących innymi autami. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla był trzeźwy. Teraz funkcjonariusz prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

33 komentarze

 1. i taki też ma prawa wyborcze

 2. Pędził po immunitet będzie nie tykslny

 3. Dlaczego kierowcy nie przechodza testow na uposledzenie umyslowe? A no moze dlatego zeby bylo ryzyko na drodze i tak sie kreci raz sie uda przezyc, a raz nie.

  • rowerzystom znacznie bardziej by się szkolenie przydało, i nie umysłowe wystarczy z znajomości przepisów.

 4. Dziadek ze Slamsowa

  Kałowiec

 5. A to może był to nietykalny UA.

 6. czy kulsony zabrały prawko mega jełopowi czy czekamy aż kogoś zabije ?

 7. Pisowcy w amoku nie zachowują się racjonalnie. Oddajcie władzę i tyle.

 8. idiota stuknal 3 samochodu i nic z tego sobie nie robil ?

 9. Jeśli trzeźwy koleś nie ogarnia rzeczywistości, to pewnie któryś z tych, z którymi Morawiecki „prowadzi” poufne rozmowy.

 10. Gość zaliczył 3 ucieczki z miejsc wypadków i została puszczony wolno?

Dodaj komentarz