Z pasa do skrętu w prawo, pojechała prosto. Doszło do zderzenia

W sobotę rano na skrzyżowaniu al. Racławickich z ul. Sowińskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10 na skrzyżowaniu al. Racławickich z ul. Sowińskiego. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – ford i volkswagen.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen z pasa do skrętu w prawo, postanowiła pojechać na wprost. Swoimi manewrem doprowadziła do zderzenia z prawidło jadącym pojazdem marki Ford, którego kierująca z lewego pasa jechała w kierunku ul. Poniatowskiego.

W zderzeniu pojazdów nikt nie ucierpiał, zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

38924239_314277665813802_8562620700236447744_n

2018-08-11 10:56:00
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Po moim trzecim komentarzu (pod różnymi artykułami) ukazał się napis: „Wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko. Zwolnij troszkę”.
  Może bym i zwolnił, ale nie mam dużo czasu, bo „święty” ZUS wyznaczył mi tylko 243 miesiące życia na emeryturze, to Wy w Redakcji pracujcie szybciej przy moderacji komentarzy, albo zrezygnujcie z moderacji jak np. w pewnym kurierze.

 2. Podczas jazdy nie rozmawia się przez telefon, nie pisze sms-ów, nie grzebie w gaciach i nie używa wibratora bo można się „zapomnieć” Efekt taki jak opisany w artykule.

 3. Tak to jest jak jakiś dziad ze wsi przyjedzie

 4. To jak to było obie jechały swoimi pasami i się zderzyły? Ta do skrętu w prawo ta w lewo i co?

  • Tam nie ma skrętu w lewo. Pas przy krawężniku do skrętu w prawo.. Pas przy środkowej linii do jazdy na wprost.
   Zapamiętaj żebyś nie zrobiła z siebie pośmiewiska „myślącej inaczej” A tak na marginesie – spoglądasz czasami na znaki? ( To taki kawałek blachy umieszczony na okrągłym słupku) Raz na kwartał warto ” rzucić okiem”

 5. Nagminne zachowanie na tym pasie.

 6. Pas jej się skończył, postanowiła wymusić i pewnie by jej się udało, gdyby nie to, że trafiła na drugą kobietę. Te jeńców nie biorą.

 7. Jak to? Przeciez tam jest zakaz skretu w lewo. Nie mozna z raclawickich skrecic w poniatowskiego. Same agentki na ulicach widze…

  • Obie jechały Sowińskiego.

  • Może przeczytaj dokładnie, a potem komentuj . Tak na szybko – z Sowińskiego można skręcać w prawo albo jechać prosto. Tak jak z Racławickich na tym skrzyżowaniu – i tu masz zdecydowanie, niepodważalnie rację. Znaki, znaki, znaki. Nie wiem. Może dziś na kursach nikt o znakach nie wspomina ?

 8. Jadę Sowińskiego. Przede mną motocyklista sygnalizuje zamiar skrętu w lewo w Racławickie. Zatrzymuję się, trąbię, motocyklista nie może skręcić w lewo ponieważ z Poniatowskiego sznur samochodów. Jadący z tyłu samochodem omija mnie na środku skrzyżowania i w tym samym czasie motocyklista na skrzyżowaniu zdecydował się na jazdę prosto. A co by było, gdybym to ja zdecydował się omijać motocyklistę tak jak omijał mnie jadący za mną? Omijający mnie z prawej strony, jak ja jadący w Poniatowskiego, jadąc przede mną, włączył światła awaryjne. Odebrałem to jako przeprosiny. Zdał sobie sprawę z tego co mogło być.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku