Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Para prezydencka odwiedziła nasz region. Zrobili niespodziankę dzieciom (zdjęcia)

Dzisiaj w województwie lubelskim gościł prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką. Przylecieli ze Szczecina, gdzie rano głowa państwa wizytowała zakłady w Policach. W tym tygodniu prezydent ma jeszcze raz przyjechać do województwa lubelskiego.

64 komentarze

 1. POdać Andrzeju Długopis ??

 2. A tak krzyczą że nie wolno prowadzić. Kampanii hahah

 3. Ile samochodow bylo uzytch??ile litrow paliwa??
  Czego dzieci sie nie ciesza na zdj??
  Czy prezydent 40mln kraju, ktory walczy z koronawirusem i gospodarka ktora hamuje, ma czas na tego typu podroze??

 4. komentarze – miernota

 5. Dzieciom takie traumatyczne przeżycia serwować.

 6. Wpadł ot tak bez żadnego trybu…wyborczego

 7. Szacunek Panie Prezydencie, życzę drugiej kadencji !!!

 8. Lataj Adrianku, lataj póki możesz.
  Wasz czas się powoli kończy…

 9. Andrzej walczy z ostrym cieniem mgły, a poza tym gdzie izolacja społeczna gdzie 1,5 metra odstępu?? w kraju prawa, pewnie dostanie mandat za to, zwykły obywatel by dostał, a co tym którzy wymyślili to, nie przysługuje konieczność przestrzegania?? Marny z niego prezydent jak i raper XD

 10. Czytam te komentarze i śmiech mnie ogarnia. Zdaniem lewackich wpisów, to kto w tej kadencji zasługuje i się kwalifikuje do tego by być Prezydentem naszego kraju? Kidawa? Którą własna partia bezczelnie skrzywdziła a która to nie wiedziała nawet co z kartki czyta. No to może „kolorowy Rafi” inaczej zwany „mister usterka”? W Wa-wie już pokazał jak się rządzi, a ludzie mają go dość. Jakby było mało potrafi wspierać wszystkie organizacje „kolorowe” i KOD-ziarskie tylko nie zwykłych ludzi. Kamysz? Przecież on za poparcie i pieniądze potrafił sprzedać wszystko tak jak to robił wcześniej. Hołownia? Za miękki na Prezydenta i za często płacze, poza tym już na Ukrainie wybrali komika i kto tego prezydenta w Świecie poważnie traktuje? O Biedroniu nie wspomnę, bo za jego prezydentury Polska dopiero by stanęła na głowie. Zaś co do Bosaka to chłopak ma potencjał ale jeszcze nie w tych wyborach.