Pałac w Kozłówce tłem teledysku JoBee Project

Piękne wnętrza pałacu w Kozłówce i malownicze krajobrazy okolic Lubartowa stały się tłem nowego teledysku JoBee Project, którego premiera połączona z koncertem akustycznym już w niedzielę w Lubartowie.

Premiera nowego teledysku JoBee Project „Amber Tears” czyli „Bursztynowe Łzy” odbędzie się w niedzielę, 23 lutego o godzinie 17:00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury, będzie jej towarzyszył akustyczny koncert oraz prezentacja najnowszych utworów artystki. Film promujący utwór powstał w pięknych wnętrzach pałacu w Kozłówce oraz w malowniczej okolicy Lubartowa.

JoBee Project to Joanna Pszczoła – pochodząca z Lubartowa piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i aktywistka na rzecz kobiet w kulturze, która na co dzień mieszka i tworzy w Brukseli. Artystka jest laureatką słynnego konkursu Polskiego Radia „Będzie Głośno 2019” oraz założycielką pierwszego kobiecego hip hop crew w Belgi SUPAFLY! Ze swoją nową realizacją artystka postanowiła powrócić do korzeni i pokazać piękno rodzinnych stron.

− W teledysku „Amber Tears” chcę pokazać – nie tylko w Polsce, ale i w Europie – swoje rodzinne strony i podzielić się pięknem Lubartowa oraz Muzeum w Kozłówce – mówi JoBee.

Pałac w Kozłówce i otaczający go park cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem realizatorów teledysków, sesji zdjęciowych i filmowych. Późnobarokowa rezydencja magnacka, dawna siedziba arystokratycznego rodu Zamoyskich jest obecnie jednym z najlepiej zachowanych zespołów pałacowych w Europie z autentycznym wyposażeniem z przełomu XIX i XX wieku w stylu Drugiego Cesarstwa i siedzibą Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Koncert akustyczny JoBee Project i premiera nowego teledysku już w niedzielę, 23 lutego, w Lubartowskim Ośrodku Kultury – WSTĘP WOLNY.

(fot. MZK)

Zobacz również

3 komentarze

 1. wielka mi artystka,pierwszy raz o tym słyszę

 2. Kto to jest?

 3. Myślałem że to Michale Jackson.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8706zł -0.57%
  • GBP 5.0472zł 0.04%
  • EUR 4.5869zł 0.01%
  • CHF 4.2802zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach