Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pałac w Kozłówce tłem teledysku JoBee Project

Piękne wnętrza pałacu w Kozłówce i malownicze krajobrazy okolic Lubartowa stały się tłem nowego teledysku JoBee Project, którego premiera połączona z koncertem akustycznym już w niedzielę w Lubartowie.

Premiera nowego teledysku JoBee Project „Amber Tears” czyli „Bursztynowe Łzy” odbędzie się w niedzielę, 23 lutego o godzinie 17:00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury, będzie jej towarzyszył akustyczny koncert oraz prezentacja najnowszych utworów artystki. Film promujący utwór powstał w pięknych wnętrzach pałacu w Kozłówce oraz w malowniczej okolicy Lubartowa.

JoBee Project to Joanna Pszczoła – pochodząca z Lubartowa piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i aktywistka na rzecz kobiet w kulturze, która na co dzień mieszka i tworzy w Brukseli. Artystka jest laureatką słynnego konkursu Polskiego Radia „Będzie Głośno 2019” oraz założycielką pierwszego kobiecego hip hop crew w Belgi SUPAFLY! Ze swoją nową realizacją artystka postanowiła powrócić do korzeni i pokazać piękno rodzinnych stron.

− W teledysku „Amber Tears” chcę pokazać – nie tylko w Polsce, ale i w Europie – swoje rodzinne strony i podzielić się pięknem Lubartowa oraz Muzeum w Kozłówce – mówi JoBee.

Pałac w Kozłówce i otaczający go park cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem realizatorów teledysków, sesji zdjęciowych i filmowych. Późnobarokowa rezydencja magnacka, dawna siedziba arystokratycznego rodu Zamoyskich jest obecnie jednym z najlepiej zachowanych zespołów pałacowych w Europie z autentycznym wyposażeniem z przełomu XIX i XX wieku w stylu Drugiego Cesarstwa i siedzibą Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Koncert akustyczny JoBee Project i premiera nowego teledysku już w niedzielę, 23 lutego, w Lubartowskim Ośrodku Kultury – WSTĘP WOLNY.

Pałac w Kozłówce tłem teledysku JoBee Project

(fot. MZK)

3 komentarze

  1. wielka mi artystka,pierwszy raz o tym słyszę

  2. Kto to jest?

  3. Myślałem że to Michale Jackson.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo