Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Otwarcie Biedronki zakorkowało ul. Kunickiego i Abramowicką

Zapełnione parkingi, tłumy ludzi i utrudnienia w ruchu. Oto obraz dzisiejszego otwarcia sklepu sieci Biedronka przy ul. Abramowickiej.

Na wlocie do Lublina od strony Biłgoraja od samego rana tworzył się ogromny korek. Podobnie od strony miasta na ul. Kunickiego. Winowajcą tego utrudnienia było otwarcie nowego sklepu sieci Biedronka. Przez cały czwartek w okolicach dyskontu wzmożony ruch blokował wjazd do Lublina. Kierowcy nie decydowali się na jazdę przez ul. Głuską, gdzie trwa remont. Obecnie wygląda ona jak pole po bitwie. Kierowcy rezygnowali z objazdu i stali w korku. Po południu, w godzinach szczytu sznurek aut sięgał ul. Zemborzyckiej.

Na sytuację z utrudnionym przejazdem ul. Abramowicką wpływa również rozpoczęty remont ulicy.

W ciągu kilku najbliższych dni, w okolicach dyskontu warto zwolnić. Nie wytyczono jeszcze pasów do skrętu na parking pod Biedronką. W czwartek auta nie mieściły się na parkingu. Ochrona sklepu kierowała auta w inne miejsce,  tuż za sklepem.

Nie obyło się również bez prób kradzieży w sklepie. Złodzieje próbowali wykorzystać tłum ludzi do tego aby coś wynieść.

Teraz należy tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zakończenie remontu ulicy. Warto w rejonie dyskontu zwolnić, ponieważ niektóre auta w ostatnim momencie sygnalizują zamiar skrętu. Miejmy nadzieję, że szał zakupów w nowej Biedronce w ciągu kilku najbliższych dni uspokoi się a wraz z tym korki będą mniejsze.

Otwarcie Biedronki zakorkowało ul. Kunickiego i Abramowicką

2013-10-10 17:28:53
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo